Letošní Vary jsou téměř bez účesů a šperků, posteskl si stylista Kája Pavlíček. Zhodnotil tři krásné dámy

(zleva) Vanda Janda, Barbora Poláková, Veronika Khek Kubařová
(zleva) Vanda Janda, Barbora Poláková, Veronika Khek Kubařová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2021

V pátek odstartoval Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Ten je největší kulturní událostí v tuzemsku a slavné dámy se vždy snaží, aby na červeném koberci a premiérách zapůsobily co nejlépe. Podle stylisty hvězd si sice letos nechávají záležet na šatech, ale zanedbávají vlasy. "Letošní Vary jsou bez účesů a bez šperků téměř, to je neuvěřitelné. Připadá mi, že letos si některé holky umyly hlavu a vyrazily," řekl stylista Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz. Zhodnotil také, jak se v Karlových Varech blýskly Barbora Poláková (37), Veronika Khek Kubařová (34) a Vanda Janda (24).

"Letošní Vary jsou bez účesů a bez šperků téměř, to je neuvěřitelné. Ty dámy nemají udělané vlasy a nenosí šperky. Připadá mi, že letos si některé holky umyly hlavu a vyrazily. Je škoda, že si to víc neužijí s nějakým zajímavým účesem," řekl k letošnímu ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech stylista slavných Kája Pavlíček. Ačkoliv modely se mu většinou líbí, na účesy by kladl větší důraz.

Na červeném koberci a premiérách se letos ukázalo už mnoho slavných dam. Kája Pavlíček zhodnotil tři z nich a popsal, co se mu na jejich stylingu líbí a co by naopak vylepšil. Zcela nejlépe z jeho hodnocení vychází úspěšná módní návrhářka Vanda Janda. Za ní jsou jen v těsném závěsu zpěvačka Barbora Poláková a Veronika Khek Kubařová.

Vanda Janda: Ramena s vycpávkami se vrací

Mezi slavnými dámami jednoznačně vyčnívá návrhářka Vanda Janda, která je na hlavním snímku první zleva. "Vandy vlasy jsou ve stylu Martina Tyla, má to jeho punc. Rozhodně na sobě má zajímavý model, určitě jsem pro, aby se takové modely na červeném koberci objevovaly. Nevadí mi to peří na rukách, ale nějak se nedovedu poprat s tou zelenou látkou zamotanou kolem pasu, připadá mi to zvláštní. Model je to ale určitě originální, ramena s vycpávkami se zase vrací. Look zaujme a upoutá, boty jsou sladěné. Líčení je akorát. Vypadá jako kosmická víla," dodal stylista slavných Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Barbora Poláková: K dokonalosti chyběly jen drobnosti

Barbora Poláková - na hlavním snímku druhá zleva - si na zahajovací večer oblékla originální stříbrnou róbu. "Bára měla rozhodně zajímavé šaty, skvělý střih. Barva je podle trendů, model se na takovou příležitost hodil. Osobně bych k tomu doplnil výraznou rtěnku a dal k tomu zajímavý náramek či velký prsten. To by podle mě ten model oživilo. Pozornost by si určitě zasloužily vlasy, aby měly větší objem, nevadilo by mi, kdyby byly stažené," okomentoval vizáž zpěvačky pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček.

Veronika Kheh Kubařová: Vstala a šla

U Veroniky Kheh Kubařové, která je na hlavním snímku třetí zleva, vidí stylista zásadnější chybu ve vybrané kabelce. "Veronika, co se týká vlasů, vstala a šla. Je to škoda. Líčení měla jemné a nenápadné, možná bych víc sladil rtěnku k šatům, když už k nim sladila boty, líbilo by se mi to víc. Nechápu, jak byly ty šaty na ramenou stažené, připadá mi, že ramena to dělalo ještě užší a vypadalo to, jako by jí padala dopředu. To je jediná vada na tom modelu, jinak ty šaty nebyly špatné. Asi bych ale volil decentnější kabelku, popruh přes rameno není ideální. Lepší by byla kabelka na řetízku, řetězy se pořád nosí a připadalo by mi to hezčí," vyjádřil svůj názor na hereččin model stylista pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.