Lidská Barbie má konkurenci: Dohání ji maďarská modelka Barbara, která si plastiky užívá

Barbara Luna Sipos se snaží stát živou Barbie
Barbara Luna Sipos se snaží stát živou Barbie
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 12. 2020

Valeria Lukyanova (35) je proslulá tím, že se dlouhé roky stylizuje do panenky Barbie. Doposud svému postu kralovala a na úpravy na estetických klinikách je náležitě pyšná. Ale není sama, kdo stojí o pozornost a obdiv »dokonalé« krásy. Maďarská modelka Barbara Luna Sipos (22) se snaží vzhledu ikonické panenky přiblížit také a její touha zřejmě nezná hranic.

Modelka Barbara Luna Sipos pochází z Budapešti. Její vášeň a posedlost krásou slavných panenek Barbie se projevila už v dětství, kdy obdivovala jejich dokonalý vzhled a toužila se mu alespoň přiblížit. Určitě nebyla první holčičkou, která snila o tom, aby vypadala stejně jako ikonická hračka, ale většina z nich z toho naštěstí vyrostla. Barbaru to však nepustilo ani v dospělosti. 

"Vždycky jsem chtěla vypadat jako postava z fantasy filmu nebo lidská panenka. Moje první vzpomínka na dětství je ta, když si hraju s barbínami. Svoji přeměnu jsem započala v sedmnácti letech," přiznala Barbara Luna Sipos, jak uvedl web Yahoo! News.

Modelka pracovala jako recepční, ale kvůli enormnímu zájmu mužů byla nucena odejít. To ji přimělo se ještě více zaměřit na zdokonalování svého panenkovského vzhledu. 

"Uvědomila jsem si, že taková práce není pro mě. Žiju ve společnosti, kde atraktivní žena nemá příliš možností, jak si udržet pozici nebo být povýšena, aniž by nemusela mužům poskytnout sex, což jsem samozřejmě nechtěla. Stále žijeme v patriarchální společnosti, ať se nám to líbí, nebo ne," dodala.

Barbara se v srpnu 2016 provdala a díky tomu, že její manžel obdivoval její vzhled a podporoval sen stát se živou Barbie, investoval do toho poměrně slušnou sumu peněz – celkem zhruba 135 tisíc dolarů (v přepočtu neuvěřitelné 2 922 939 českých korun), jak informoval deník The Sun. Jako první podstoupila zvětšení prsou, kdy se několika zákroky dostala z původní velikosti 75B na 75G a poté celkem asi deset dalších zkrášlujících operací. Na pořadu dne je u ní také plastika nosu, odstranění žeber pro ještě útlejší pas a injekční výplně pozadí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.