Lilly z Deníku princezny se změnila téměř k nepoznání. Heather Matarazzová se ze školačky s culíky transformovala do pohledné tmavovlásky

Herečka Heather Matarazzová (vlevo) ve filmu Deník princezny
Herečka Heather Matarazzová (vlevo) ve filmu Deník princezny
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 5. 2022

Na počátku nového milénia vyšla romantická komedie Deník princezny, kterou diváci milují dodnes. Kamarádku hlavní postavy, nepříliš oblíbenou Lilly, ztvárnila herečka Heather Matarazzová (39). Ta se od té doby pochopitelně výrazně změnila a dnes má díky delším tmavým vlasům větší šmrnc než kdysi. Přesto se jí kariérně nedaří tak, jak by si přála.

Heather Matarazzová patří mezi umělce, které lze označit jako herce jedné role. Přestože si zahrála ve vícero filmech a seriálech, zcela nejznámější se stala díky romantické komedii Deník princezny. V té ztvárnila Lilly, nejlepší kamarádku hlavní postavy, a roli si zopakovala i v následném pokračování. Od té doby se jí nicméně moc nedaří.

Fanoušci hororů mohou herečku poznat i ze série Vřískot, kde měla jen velmi krátkou mluvenou roli ve dvou z nich. Podobná kariérní smůla ji provází dlouhodobě, její role jsou vždy malé a sotva se dostanou ke slovu. Proto se herečka, která prošla i značnou fyzickou proměnou a dlouhé tmavé vlasy jí velmi sluší, rozhodla promluvit.

"Dnes jsem dosáhla svého životního limitu. Mám dost toho, co se vesmír se mnou pokouší hrát za hry. Jsem unavená a cítím, že prohrávám. Tuhle práci dělám už dlouho a nikdy jsem si nestěžovala, přijímala jsem zklamání i odmítnutí, které jsem považovala jen za přesměrování. Měla jsem víru, ale teď se něco změnilo," napsala herečka na sociální síti v příspěvku, který je dnes už smazaný, jak cituje magazín Buzzfeed.

Přestože je herečka ve svém věku v dobré kondici a vypadá snad ještě lépe než před lety, kdy se ujala své nejdůležitější role, zdá se, že mezi filmovými producenty o ni moc velký zájem není. Je tak důkazem, že ani jedna velká role neznamená do budoucna úspěch v branži. I když se však kvůli kariéře necítí nejlíp, na společenských akcích je usměvavá a vskutku krásná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.