Linda Finková slaví 53. narozeniny. Prozradila, čím v tento den vždy naštve své blízké

Herečka a zpěvačka Linda Finková
Herečka a zpěvačka Linda Finková
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 5. 2021

Herečka a zpěvačka Linda Finková slaví 53. narozeniny. Přiznává, že je velmi nenáročná, oslavu uspořádá s rodinou a k narozeninám si nic nepřeje. "Nepotěší mě nic, protože já mám všechno. Všichni jsou na mě naštvaní, protože vždy říkám, že nic nechci a co potřebuju, to si koupím," řekla pro ŽivotvČesku.cz oslavenkyně Linda Finková.

Linda Finková nepatří mezi osobnosti, které potřebují obrovské oslavy narozenin a veliké dary, ba naopak. Letos bude slavit se svými nejbližšími a stejně jako v minulosti, i nyní dostanou jasný úkol - hlavně zpěvačce a herečce nic nekupovat.

"Oslavím to se svou rodinou, jako vždy a nepotěší mě nic, protože já mám všechno. Všichni jsou na mě naštvaní, protože vždy říkám, že nic nechci a co potřebuju, to si koupím. Jsem nenáročná a jsem strašně spokojený člověk," řekla Linda Finková pro ŽivotvČesku.cz.

Mnoho lidí říká, že si nic nepřeje, přesto se stejně většinou najde někdo, kdo dárek koupí. "Teď mi moje žákyně přinesla nádhernou drahou květinu, vůbec si to nezasloužím (směje se). Občas mi někdo něco přinese, ale já opravdu nic od nikoho nechci. Večer si otevřu lahev, budu s rodinou. Nic neočekávám a pak nejsem zklamaná," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka a hlasová koučka.

V dobách, kdy kultura žila a hrály se muzikály, měla Linda Finková větší oslavy s přáteli. "Když jsem dělala mejdany, tak jsem všem napsala, že je zvu, opijeme se a ať nikdo nic nenosí. Všichni přišli strašně rádi, nikdo nemusel přemýšlet, co mi koupí a kdo něco koupil, tak koupil, ale nemusel se tím trápit. Byla jsem ráda, když všichni přišli, mám to tak odjakživa," popsala zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz, jak takové narozeninové večírky probíhaly.

Když už se nějaká událost bez dárku skutečně neobejde, má sympatická umělkyně jasno v tom, co chce. "Když jsou Vánoce, tak abych měla něco pod stromečkem, tak všem říkám, ať mi koupí nějakou knížku, pořádnou detektivku, nebo tak něco. Nebo nějaké jídlo, co se dá sníst a vyhodit. Já mám tolik věcí, všechno stokrát, že jsem opravdu nenáročná," doplnila Linda Finková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.