Luboš Xaver Veselý otevřeně: Kvůli opatřením jsem přibral 5 kilogramů na celkových 170. Teď mě hlídají

Luboš Xaver Veselý je kvalitní moderátor
Luboš Xaver Veselý je kvalitní moderátor
Foto: nextfoto.cz

Moderátor Luboš Xaver Veselý (51) se vždy řadil k lidem, kteří bojují s nadváhou. Jeho metabolismus je geneticky pomalejší, a to znamená, že oproti jiným lidem se s nadsázkou řečeno podívá jen na rohlík, a váha jde nahoru. "Vždy jsem s váhou bojoval. A nedávno jsem navíc nabral pět kilogramů, což už začalo být alarmující," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Luboš, který se řadí mezi kvalitní a zkušené »spíkry«.

Člen rady České televize a rádiový moderátor v minulosti dokázal značně zhubnout. Ovšem jak to bývá, nepodařilo se mu to udržet. A dnes je opět na váze, která mu dělá starosti a navíc nese zdravotní rizika.

"Covid samozřejmě jako u většiny Čechů u mě způsobil to, že jsem přibral asi pět kilogramů a váha se mi pomalu začala blížit ke 170 kilogramům, a to je dost. Je to už alarmující, proto jsem zašel za odborníkem," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který svými poměrně zajímavými názory dělí lidi na dva tábory. A to zejména z důvodu, že před ničím neutíká a říká věci tak, jak je opravdu cítí.

Luboš se před lety pustil do hubnutí a dokázal shodit přibližně na 130 kilogramů. To se mu dařilo držet asi rok. Pak se váha začala vracet do původních hodnot. A vládní opatření, kdy jsou lidé více doma, mu nepomohly. Před pár týdny se ale rozhodl znovu pro razantní změnu a proměnu.

"Není to dobré a ze své současné váhy radost nemám. Lékař mi přikázal, že musím každý den ujít 6 tisíc kroků, a to poctivě plním přibližně měsíc. Kontroluje mi to přes telefon. Takže se dávám zpět do formy a věřím, že opět shodím," dodal s nadějí v hlase pro ŽivotvČesku.cz Xaver, který mezi svými kolegy platí za extrémně pracovitého člověka.

Kila navíc dokážou velmi působit na psychiku. Pro Bonnie Staimerovou (36), která přivedla ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.