Lucie Bílá po boku mužů svého života zářila štěstím. Filip má stejný úsměv, hodnotil zpěvaččin partner

Zpěvačka Lucie Bílá se synem a partnerem
Zpěvačka Lucie Bílá se synem a partnerem
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 5. 2021

Kultura v Česku začíná po dlouhém lockdownu chytat druhý dech. U příležitosti křtu alba se ve společnosti objevila fenomenální zpěvačka Lucie Bílá (55), po jejímž boku nemohli chybět muži jejího života. Vedle partnera Radka Filipiho (37) Lucie rozdávala úsměvy a podoba se synem Filipem Kratochvílem (26) byla nepřehlédnutelná. "Filip má stejný úsměv," řekl pro ŽivotvČesku.cz přítel mnohonásobné zlaté slavice.

V Divadle Lucie Bílé v Praze se konal křest mladého chlapeckého dua Ben & Mateo, na kterém oblíbená zpěvačka pochopitelně nesměla chybět. Chlapcům CD sama pokřtila, nakrojila s nimi dort a později zářila po boku syna a partnera, kteří jí dělali doprovod.

Radek Filipi a Lucie Bílá jsou spolu dlouhodobě šťastní a jejich láska byla na akci nepřehlédnutelná. Zpěvaččin syn Filip Kratochvíl jde čím dál tím víc do její podoby, obzvláště pak širokým úsměvem, který je pro Lucii Bílou už charakteristický.

"Filip má stejný úsměv ale i přístup ke svému okolí. Je empatický," řekl pro ŽivotvČesku.cz Radek Filipi svůj pohled na maminku a jejího nadaného syna, který do vínku dostal cit pro uměleckou tvorbu.

Pouto mezi Lucií Bílou a Filipem Kratochvílem je silné a láskyplné. To je ostatně evidentní nejen ve společnosti, ale i z příspěvků, které oceňovaná zpěvačka zveřejňuje na sociálních sítích.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.