Lucie Bílá vyměnila oblečení ve stupních šedi za svítivě růžové šaty. Její partner Radek Filipi zásadní změnu okomentoval. Bez pardonu řekl pravdu

Lucie Bílá
Lucie Bílá
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 5. 2022

Fenomenální zpěvačka Lucie Bílá (55) je pověstná tím, že se nejraději obléká do černobílých outfitů. Jinou barvu by u ní fanoušci hledali spíše marně. Na tiskové konferenci v rámci uvedení nového muzikálu však udělala výjimku a sladila se s barevným tématem akce. Objevila se tak zcela nečekaně ve svítivě růžových šatech. Co si o nich myslí její partner Radek Filipi (37), prozradil pro ŽivotvČesku.cz. "Myslím, že je to pěkné," konstatoval, ale pak přidal ještě jednu zásadní větu.

Majitelka velmi výrazného hlasu Lucie Bílá (55) se ve svém věku pyšní skvělou postavou, a tak si může dovolit i výraznější modely. Většinou se však drží své image a je věrná černým a bílým oděvům, které často koketují s rockovým stylem. Tentokrát však na tiskové konferenci nového muzikálu MAMINY, která se konala v jejím vlastním divadle, udělala výjimku a dorazila, stejně jako mnohé jiné dámy, ve svítivě růžových šatech.

Nebyla by to pochopitelně ona, aby outfitu nedodala něco ze své osobitosti, a tak model, který byl sám o sobě upnutý, doplnila ještě lesklým černým korzetem, který dal vyniknout jejímu štíhlému pasu. Nevynechala ani černé vysoké kozačky, které s celkovým laděním jejího modelu fungovaly překvapivě dobře.

Na akci doprovodil zpěvačku její partner Radek Filipi (37), se kterým ji dělí věkový rozdíl dlouhých 17 let. Není proto divu, že Lucie Bílá působí po jeho boku tak, jako by snad vůbec nestárla. Zdá se totiž, že vedle mladšího muže má nevyčerpatelnou studnici životního elánu. A jak je vidět na společných snímcích, i po letech vztahu se jeden druhého nemůžou nabažit.

Jak se zpěvaččinu partnerovi změna stylu líbila, prozradil sympatický fitness trenér pro redakci ŽivotvČesku.cz. "Je to samozřejmě super a pěkné. Ale popravdě - takovéhle věci jdou trochu mimo mě," přiznal s úsměvem Radek Filipi, který s Lucií Bílou žije již pět let. Dvojice se seznámila na obnovené premiéře muzikálu Carmen.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.