Lucie Gelemová nebude mít poslední slovo. Dáda Patrasová a Felix Slováček se chystají utužit manželství. Herečka prozradila plán

Dagmar Patrasová a Felix Slováček
Dagmar Patrasová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 1. 2022

Ještě před nějakou dobou to vypadalo, že manželství Dády Patrasové (65) a Felixe Slováčka (78) je už jen formalitou a místo lásky je spojují jen vzpomínky a děti. Nyní je ale vše jinak, hudebník se minulý rok rozešel se svou milenkou Lucií Gelemovou (39) a vrátil se domů. Zpěvačka a herečka Dáda Patrasová tak v tuto chvíli vidí situaci pozitivně. Pro ŽivotvČesku.cz dokonce prozradila, jaké další mají s manželem plány. "Chystáme se na společnou dovolenou," uvedla.

Hudebník Felix Slováček se minulý rok dramaticky rozešel se svou dlouholetou milenkou Lucií Gelemovou (39) a vrátil se domů ke své manželce Dagmar Patrasové. Ta je podle všeho momentálně spokojená a ze všech sil se snaží události posledních let, především pak také posledních týdnů, hodit za hlavu. Bývalá partnerka jejího manžela je pro ni zapovězeným tématem.

"O paní Gelemové už nebudu mluvit. Nechci se k tomu již vracet. Felix je zkrátka zpátky doma," sdělila pro ŽivotvČesku.cz Dagmar Patrasová, která redakci už v minulosti přiznala, že vztah jejího manžela z výtvarnicí nechal psychické stopy na ní a následný rozchod pak Felixi Slováčkovi zdravotně přitížil.

Sedm let žil Felix Slováček po boku jiné ženy, a to na manželství pochopitelně zanechalo šrámy. Teď, když je znovu u své manželky, rozhodli se svůj vztah znovu utužit a strávit nějaký čas jen ve společnosti jeden druhého. Už brzy si pojedou odpočinout do zahraničí a znovu prohlubovat pouto, které se zdálo být už zničené.

"Máme v plánu vyrazit spolu na dovolenou, chtěli bychom někam k moři. Ne v létě, ale ideálně už teď na jaře, třeba v březnu, pokud to ovšem situace dovolí a nebude opět vše zavřené," řekla pro ŽivotvČesku.cz královna dětských srdcí s nadějí v hlase. Momentálně však pár tráví čas odděleně. Zatímco Patrasová je v Praze, Slováček si užívá čerstvý vzduch v Alpách.

Dagmar Patrasová vysvětlila, že její choť vyrazil na pánskou jízdu s kamarádem, zatímco ona doma hlídá kočku a psa, o které se musí někdo starat. Není to přitom za poslední dobu poprvé, protože Silvestra strávila rovněž ve zvířecí společnosti.

"Já a děti jsme večer trávili na chalupě, ale manželka zůstala v Praze s kočkou a se psem. Byl to pohodový večer," popsal svůj poslední den v loňském roce pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček s tím, že v nadcházejícím roce manželce vše vynahradí a bude trávit čas s ní a ne s mladými děvčaty. Důkazem toho by mohla být ona slibovaná dovolená, na kterou se jeho manželka podle všeho velmi těší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.