Lucie Gelemová obvinila Dagmar Patrasovou ze závislosti, ale už přemýšlí jinak. Výtvarnice řekla, co ji naplňuje po odchodu od Felixe Slováčka

Nextfoto
Lucie Gelemová v době, kdy tvořila pár s Felixem Slováčkem
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 9. 2. 2022

Výtvarnice Lucie Gelemová (39) na prahu čtyřicítky začíná žít nový život bez vlivu hudebníka Felixe Slováčka (78), se kterým prožila sedm intenzivních let. Pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že v současné době se soustředí hlavně na pracovní projekty.

Výtvarnice Lucie Gelemová je podle svých slov ráda, že má za sebou nepříjemný rozchod s hudebníkem Felixem Slováčkem. Dnes se snaží soustředit hlavně na pracovní projekty a říká, že jednu životní etapu definitivně uzavřela.

"Já nikam nezmizela. Já jen bulvár sama od sebe soukromím nezásobovala a na řeči nereagovala, zřídkakdy jsem udělala výjimku," popsala pro ŽivotvČesku.cz svůj současný přístup k životu. Výraznou výjimku učinila hlavně v létě 2021, kdy doporučila Dagmar Patrasové, aby vyhledala odbornou pomoc. Tehdy ve spolupráci s Felixem Slováčkem připravili prohlášení, kde mluvili o tom, že Dagmar Patrasová má problémy s alkoholem a měla by se jít léčit.

Bývalý vynikající reportér a moderátor České televize Tomáš Drahoňovský (37) zveřejnil fotku, která ukazuje, že jeho organismus postihla nemoc alopecie. Jedná se o chorobu, kterou zkoumá bývalý ministr Petr Arenberger (63) se svou manželkou Monikou. Redakce ŽivotvČesku.cz kontaktovala současného zaměstnavatele Drahoňovského, který mu vyjádřil podporu.

Po rozchodu s Felixem Slováčkem zase nadaná výtvarnice tvrdila, že problémy s alkoholem má i stárnoucí hudebník. Dnes už se k bývalému životu po boku vynikajícího saxofonisty vracet nechce.

"Mám se dobře a hodně pracovně. Co se týče právě pracovních záležitostí, tak jsem byla požádána spolkem Ars Magna 21, který připravuje výstavu Vladimíra Komárka, aby mé výtvarné práce byly součástí této výstavy," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že o práci se bude bavit ráda, ale do soukromí nikoho nyní pouštět nechce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu