Lucie Gelemová slavila s Felixem Slováčkem. On řekl, že to bude trvat do konce života, prozradila

Lucie Gelemová a Felix Slováček
Lucie Gelemová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 5. 2021

V neděli slavil hudebník Felix Slováček (78) narozeniny po boku své osudové ženy. Nešlo ale o manželku Dagmar Patrasovou (65). Felix Slováček narozeniny prožil s ženou, která oznámila, že se s ním rozešla. Výtvarnice Lucie Gelemová (38) řekla, že slavili pouze jako přátelé. "Felix sám řekl, že to vnímá tak, že přátelství potrvá do konce života. Přátelství je přeci o tom, že potrvá na věky. Já to mám postavené stejně jako on," uvedla malířka pro ŽivotvČesku.cz.

Výtvarnice Lucie Gelemová sice nedávno ve veřejném prohlášení uvedla, že s manželem Dagmar Patrasové se rozešla, poslední fotky ale ukazují, že vztah k Felixovi Slováčkovi dál zůstává intenzivní i pevný. Hudebník o víkendu slavil 78. narozeniny a společnost mu dělala právě mladá malířka.

"Na Instagramu je to zmíněné jednou větou, ve které je řečeno všechno. Jednoduše lze pochopit, že šlo o oslavu Felixových narozenin. Z toho se dá jednoduše pochopit, že to, na čem jsem se dohodli, se nemění. Felix sám řekl, že to vnímá tak, že přátelství potrvá do konce života. Přátelství je přeci o tom, že potrvá na věky. Já to mám postavené stejně jako on," sdělila Lucie Gelemová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že více se vyjadřovat nechce.

Otázkou je, jak bude reagovat manželka známého muzikanta. Dagmar Patrasová několikrát uvedla, že jí vadí, že Lucie Gelemová nabourává její rodinu.

"Paní Gelemová si může na svém Instagramu zveřejňovat, co chce. Otázkou je, zda-li je to pravda. Ona pro mě není partner. Lže a vymýšlí si. Předám to právnímu zástupci. Její zasahování do mé rodiny a její pomluvy budu řešit. Myslím, že tímto lhaním si body u mého manžela nenabere. Ať se paní Gelemová uklidní a stará se o sebe a ne o naši rodinu. Nemá to logiku a o její morálce si lidé už udělali přehled určitě sami," uvedla herečka a zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz již dříve.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.