Lucie Hadašová je potřetí těhotná, bříško skrývala do 6. měsíce. S manželem Jaroslavem Bednářem prozradili pohlaví miminka

Lucie Hadašová a Jaroslav Bednář
Lucie Hadašová a Jaroslav Bednář
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 5. 2023

Dvojnásobná maminka Lucie Hadašová (36) se v roce 2007 stala vítězkou soutěže Miss ČR. Modelingu se dnes již nevěnuje, přestože stále vypadá tak skvěle, že by se na mola mohla ihned vrátit. Jenže to nepůjde. V reportáži společenského magazínu ShowTime ve středu večer oznámila s manželem Jaroslavem Bednářem (46), že čekají třetího společného potomka. "Bude to po dvou holkách kluk," sdělil bývalý hokejista. Pro ŽivotvČesku.cz pohledná plavovláska před pár týdny svěřila, že v roli rodičů obě dcery podporují ve sportu. Není tak pochyb, že tímto směrem povedou i svého třetího potomka.

Bývalá modelka s manželem vychovávají dvě dcery. Jak v televizní reportáži Lucie Hadašová uvedla, starší Denisa se chtěla odstěhovat, když se dozvěděla, že bude mít dalšího sourozence, mladší Vanessa se prý na bratříčka těší.

Brzy trojnásobná maminka dále prozradila, že třetí těhotenství plánované nebylo. "Překvapení to bylo, není mi málo, ale ani moc let. Je mi třicet šest. Až se nám chlapeček narodí, bude mi třicet sedm. Jsem velmi ráda, protože třetí těhotenství si užívám úplně jinak než dvě předtím," řekla společenskému magazínu ShowTime Lucie Hadašová s tím, že je v šestém měsíci těhotenství.

Pohledná manželka bývalého hokejisty nedávno pro ŽivotvČesku.cz přiblížila, že dcery v jejích šlépějích nejdou. Modelky tedy pravděpodobně nebudou - s manželem je totiž vedou sportovním směrem.

"Ony jsou obě spíše zaměřené na sport, ve kterém je podporujeme, a nepřijde miže by některá z nich jevila zájem o modelingObě jsou v taneční skupině, chodí na tenis, koně a podobně," popsala nedávno na dotaz redakce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.