Lucie Šafářová oblékla bikiny a ukázala ladné křivky. Těžko věřit, že tohle je postava ženy dva měsíce po porodu. Prozradila svůj recept na štíhlou postavu

Lucie Šafářová
Lucie Šafářová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 7. 2022

Tenistka Lucie Šafářová (34) před dvěma měsíci porodila své druhé dítě, syna Olivera. I přesto, že si prošla náročnými devíti měsíci, kdy se její tělo značně měnilo, nyní oblékla bikiny a pochlubila se tím, jak na své postavě již zvládla zapracovat. "Ráda jsem v pohybu a cvičení mě baví neustále. Myslím si, že je to hodně o rutině a zvyku," prozradila akční maminka pro ŽivotvČesku.cz.

S hokejistou Tomášem Plekancem (39) má Lucie Šafářová kromě malého Olivera ještě dceru Leontýnku (2). Oběma svým potomkům tak dává skvělý příklad do života, protože bývalá vrcholová sportovkyně razí zásadu, že musí být v pohybu, i kdyby snad měl přijít konec světa. To jí také přináší své ovoce. Dva měsíce po porodu může bez obav obléknout bikiny.

Na sociální síti Instagram se pochlubila rodinným snímkem z dovolené, kde se s manželem během pobytu na pláži zrovna věnují aplikaci opalovacího krému. Nelze si tak nevšimnout skvělé figury Lucie Šafářové, které mateřství očividně velmi svědčí.

Recept pohledné dvojnásobné maminky na pěknou postavu je přitom poměrně prostý. "Mám pořád ráda různé sporty, jsem hodně aktivní člověk, ráda jsem v pohybu a cvičení mě baví neustále. Myslím si, že je to hodně o rutině a zvyku. Baví mě sportovat s manželem a přáteli, ale když není čas vyrazit s partou, tak si ráda zacvičím i sama doma," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz s tím, že pohybu dává přednost před drastickými dietami, i když připustila, že se pro svou rodinu snaží vařit spíše zdravě.

Dokonce i Lucie Šafářová však umí trochu zahřešit. "Miluji hranolky. Klidně s kečupem i tatarkou najednou. A také mám hodně ráda buchty," prozradila na sebe se širokým úsměvem žena, která z Tomáše Plekance udělala již čtyřnásobného otce. Syny Adama a Matyáše má hokejista se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (41) z předchozího manželství, které skončilo rozvodem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.