Lucie Vondráčková poprvé o vztahu s Petrem Vojnarem. Zmínila věkový rozdíl a osmiletou holčičku

Zpěvačka Lucie Vondráčková
Zpěvačka Lucie Vondráčková
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 8. 2021

Jiskřivý a intenzivní vztah mezi moderátorem Petrem Vojnarem (45) a zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (41) se posunul do další fáze. O zamilovaném létu poprvé promluvila také zpěvačka. "Známe se zhruba týden, ale už máme osmiletou holčičku," napsala na sociální síť s humorem. Petr Vojnar o vztahu mluví častěji. "Já dítě chci, Lucka také a když nám to vydrží, tak bychom to chtěli. Jestli dřív svatba nebo dítě, to zatím neřeším, protože dělám věci tady a teď," popsal své plány pro ŽivotvČesku.cz.

Petr Vojnar a Lucie Vondráčková jsou bez přehánění nejdiskutovanějším párem letošního léta. Fanoušci dlouho spekulovali, zda k sobě opravdu zahořeli láskou, nebo zda se jedná pouze o promyšlený reklamní počin, který má upoutat pozornost k novému klipu.

Petr Vojnar několikrát potvrdil, že s bývalou partnerkou hokejisty Tomáše Plekance (38) skutečně tvoří dvojici a nebránil by se ani miminku. Lucie Vondráčková byla s prvním prohlášením mnohem opatrnější. Nakonec fanouškům přeci jen sdělila pár vtipných vět.

"Tolik věcí si o sobě člověk přečte. Podle posledních zpráv - známe se zhruba týden, ale už máme osmiletou holčičku, mně je momentálně 46 let a Petr je o dekádu mladší, píše se rok 1826 a toto je PR na klip Raega Potřebuju pauzu. Krásný víkend všem," vzkázala s humorem Lucie Vondráčková, která chtěla upozornit na to, že jen ona sama ví, co k Petrovi cítí a jak dlouho s ním randí. Každopádně vztah se sympatickým moderátorem nikdy nevyvrátila. Naopak se zdá, že tento vztah léto přežije.

"Zatím neplánujeme miminko. Já chci ale dítě, Lucka také a když nám to vydrží, tak bychom to chtěli. Jestli dřív svatba nebo dítě, to zatím neřeším, protože dělám věci tady a teď," sdělil v polovině srpna pro ŽivotvČesku.cz Petr Vojnar s tím, že pokud by zpěvačka otěhotněla, holčička by byla vytouženým pohlavím. "Pokud by přišlo na miminko, tak bych chtěl holku, kdyby to byl kluk, tak by mi to nevadilo," vyslovil Petr Vojnar své velké přání.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.