Lucie Vondráčková se dostala do hledáčku módní policie. V šatech jako krásná Večernice zářila. Stylista řekl, co ale celek pokazilo

Zpěvačka, herečka a dabérka Lucie Vondráčková
Zpěvačka, herečka a dabérka Lucie Vondráčková
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 11. 2021

Mezi oblíbené osobnosti českého showbyznysu patří zpěvačka Lucie Vondráčková (41), která se ukázala ve společnosti na předávání cen Český slavík 2021. Oblékla blyštivé šaty, které rozhodně nešlo přehlédnout. Stylista a vizážista hvězd Kája Pavlíček (49) popsal, v čem se trefila do černého, a kde naopak shledal drobné nedostatky. "Sice miluju náramky, korálky a řetízky, ale nejsem zastánce toho, když je někdo zvolí ke společenským šatům," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz.

Slavnostní událost roku se konala po čtyřleté pauze v sobotu 20. listopadu v prostorách pražského hudebního divadla Karlín. Anketa Český slavík 2021 sice probíhala za přísných protiepidemických opatření, kdy všichni v sále museli zůstat v respirátorech a rouškách, ale pro uměleckou scénu to byla opět příležitost vynést slavnostní modely a užít si velkou společenskou akci. Na červeném koberci nechyběla ani zpěvačka a dvojnásobná maminka Lucie Vondráčková, kterou kvůli pracovním povinnostem tentokrát nedoprovodil partner Petr Vojnar (45).

I tak doslova zářila ve večerních šatech z dílny módní návrhářky Dominiky Sedláčkové, které připomínaly temně šedou noční oblohu plnou třpytících se hvězd. Podle názoru stylisty slavných Káji Pavlíčka, který si vzal zpěvačku do svého hledáčku, měl její outfit hned několik předností.

Šaty jako hvězdné nebe s malou chybičkou

"Mně to přijde hezké a její šaty mi určitě nijak nevadí. Na první pohled působí outfit velmi příjemně, i když u šatů nejsou žádné rukávky. Mají trochu střih à la mořská panna, což vypadá zajímavě a u Lucie mi to nevadí. Myslím si, že se jedná o šaty, které můžeme očekávat na červeném koberci nebo na akci podobného typu. Nicméně musím říct, že Lucie by si mohla nepochybně dovolit klidně ještě něco zajímavějšího, řekněme možná trochu extravagantnějšího. Vlasy jsou lehce zvlněné a s tímto účesem a jemným make-upem k šatům ladí. Výstřih je pak podle mě tak akorát," popsal módní guru pro ŽivotvČesku.cz pohled svým zkušeným pohledem to, co se Lucii Vondráčkové podařilo dobře zkombinovat. U hodnocení dále upozornil, že zpěvačka mohla více zariskovat a být o něco odvážnější - nikoliv však odhalenější.

Přes podařený model, který splnil předpoklady pro událost jakou Český slavík 2021 byl, se přeci jen našla drobnost, na které by se pro příště dalo zapracovat. Rušivým elementem večerních šatů, které byly jinak velmi elegantní a zároveň nepřehlédnutelné, se podle známého odborníka přes módu staly doplňky - oproti modelu dvorní návrhářky zpěvačky totiž působily trochu »lacině«.

"Sice miluju náramky, korálky a řetízky, ale nejsem zastánce toho, když je někdo zvolí ke společenským šatům. Podle mého názoru to na takovou příležitost není úplně vhodné. Ale zase na druhou stranu chápu, pokud k nim Lucie má nějaký osobní vztah, pak bychom to asi mohli pochopit a přimhouřit oko. Ohledně barevnosti a třpytu vše jinak ladí, i když elegantní šperk by mi asi přišel k jejímu modelu šatů zkrátka zajímavější," dodal ke svému hodnocení oblíbené umělkyně Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz s tím, že Lucie Vondráčková se nedopustila žádného přešlapu, naopak ukázala, kde je v módě její síla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.