Lucie Zedníčková stárne s elegancí a slaví 52. narozeniny. Prozradila, co dostala za dárek

Lucie Zedníčková slaví 52. narozeniny
Lucie Zedníčková slaví 52. narozeniny
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 11. 2020

Herečka Lucie Zedníčková slaví dvaapadesáté narozeniny. Aktuálně je více než rok zadaná, když od loňského května má nového partnera - osvětlovače a zvukaře Miroslava Olléma, s nímž prožívá krásné životní období. Dostala od něho velmi praktický a milý dárek. "Pergolu, kterou jsem si hrozně přála," prozradila Pro ŽivotvČesku.cz pohledná Lucie, která stárne s elegancí.

Lucie si na pompézní oslavy moc nepotrpí. Naopak raději slaví s nejbližšími a pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že letošní narozeniny oslaví, až dojde k rozvolnění.

"Nejsou to žádné kulatiny. Tak abych pravdu řekla, moc to neřeším. Děti měly teď narozeniny, tak jsme si udělali slavnostnější večeři, protože se nikam moc nemůže, tak bylo hezké, že jsme se sešli všichni u jednoho stolu. Ale pokud jde o mou oslavu, tak jsme se domluvili, že ji uděláme, až se to rozvolní," prozradila půvabná herečka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že dárek od partnera dostala, ale ráda by ještě nějaký cestovatelský.

"Od svého muže jsem dostala novou pergolu před barákem, kterou jsem si přála a tu mám k narozeninám. Obecně miluji zážitky, takže bych si přála kamkoliv vycestovat," dodala pro ŽivotvČesku.cz sympatická Lucie, která je adoptivní dcera herce Pavla Trávníčka a s bývalým manželem Vítem Pokorným má dvě děti, dceru Amelii a syna Mikuláše. K jejím narozeninám ji gratulujeme.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.