Magické datum 22. 12. 2020 přináší do Česka svobodu: Můžeme zvítězit, říká numeroložka

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 12. 2020

Příchod Vánoc se letos podle astrologů a numerologů odvíjí ve velmi silné energetické rovině. Dne 21. 12. byl slunovrat podpořen konjunkcí Jupiteru a Saturnu. Citlivé osoby čeká i hodně zajímavé úterý 22. prosince. "Oslavte, že se vám otevřely oči," říká v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

Abychom pochopili sílu magického dne 22. prosince, musíme se vrátit o den zpět. V pondělí jsme prožívali slunovrat, který byl podpořen konjunkcí Saturnu a Jupiteru. Slunovrat je obdobím, kdy se staré uzavírá a prostor dostává to nové. Měli bychom uzavřít starý rok a přijmout, že o slovo se hlásí nové světlo. Mělo bychom zahodit zátěže, které si v životě neseme a přijmout příchod nového začátku.

"Ozývají se staré rány a staré křivdy. Ozývají se nespravedlnosti, které vám nedávají logiku, nechápete jejich příčinu a řešíte, proč vám právě taková zkušenost vešla do života," říká o slunovratu numeroložka Lenka Suchardová.

Je nutné přijmout, že kosmické zákony stojí nad lidským hašteřením. Odpustit těm, kteří nám ublížili. Zanechat snahy měnit to, co změnit nemůžeme. Smířit se s tím, co odkládáme a zahodit zátěže, které nás na naší cestě brzdí. Pokud to dokážeme, čeká nás vstup do svobodného období.

"V úterý 22. 12. můžete být na rozpacích z toho, že okolí reaguje odlišně od vašeho očekávání na to, že jste změnili názor, směr a že i věci se tím pádem vyvíjejí jinak, než obvykle. Počáteční rozrušení a emoční výkyvy co nejdříve stopněte. Naopak jásejte nad tím, že vám byly otevřeny oči a v hlavě se vám rozsvítilo. Místo smažení se ve vlastní šťávě tak můžete vstoupit na scénu jako vítěz. Spoustu věcí dnes můžete změnit, vše má zelenou, vše je ve vaší režii, přichází konec jako z pohádky," uvedla pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

"Udělejte si čas na věci, které vás baví, zajistěte si dostatečný odpočinek a prostor pro myšlenkovou i životní inventuru. Vše, co vás popouzí, neodkládejte, ale naopak tomu věnujte pozornost. Ulehčete sami sobě tím, že odložíte náklad, který vás nutí být na místě, nebo se stále točit v začarovaném kruhu. Začněte si organizovat svůj život, čas i směr svobodně a s radostí," doporučuje Suchardová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.