Magické datum 23. 3. 2023 podle kartářky Helen Stanku: Andělská čísla promlouvají o bezpodmínečné lásce

Kartářka Helen Stanku
Kartářka Helen Stanku
Foto: Se svolením Helen Stanku
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 3. 2023

Dnešní datum na první pohled zaujme opakující se číslicí 23. Podle věhlasné kartářky Helen Stanku to není pouze náhoda, ale mimořádně silné magické číslo. Jak uvedla pro ŽivotvČesku.cz, podle andělských čísel dnešní den vybízí k bezpodmínečné lásce a pomoci druhým lidem.

Andělská čísla jsou podle svých zastánců určité kódy, kterými andělé komunikují s lidským světem a předávají mu svá poselství. Je to pro ně nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak lidem sdělit, co by jim v jejich životech právě mohlo být ku prospěchu.

Kartářka Helen Stanku poskytla pro redakci ŽivotvČesku.cz svůj odborný výklad dnešního magického data 23. 3. 2023, které s sebou přináší důležité poselství andělů.

"Podle andělských čísel tento součet vyzývá k tomu, aby si lidé položili otázku, jak se mohou přičinit k rozvoji společnosti. Dávejte to, co byste chtěli obdržet od druhých lidí," sdělila pro ŽivotvČesku.cz odbornice, která svým klientům pomáhá v jejich duchovní cestě.

"Vaše láska by měla být bezpodmínečná, když to děláte. Také byste měli myslet na organizaci lidí a zorganizovat dobře svůj čas a plánovat pomoc druhým lidem," pobídla Helen Stanku k dobročinnosti a nezištné pomoci druhým.

Kdo je Helen Stanku:

Studovala Církevní konzervatoř v Kroměříži. Působila jako členka pěveckého souboru Národního divadla v Brně. Od roku 2013 podniká. Je rozvedená a má čtyři děti. Pracovnu má v centru Prahy a patří k nejvyhledávanějším v oboru. Její horoskopy lze nalézt na portálu Kartářky světla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.