Reklama:

Magické datum zimního slunovratu. Číselné kombinace mají vliv na následující tři měsíce, říká kartářka

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 12. 2021

Některá data jsou nejen z pohledu numerologie zajímavá nebo významná. Úterý 21. prosince je spojeno s tzv. zimní rovnodenností, kdy nastává astronomická zima. Vědma a numeroložka Lenka Suchardová číselné kombinace vliv na následující tři měsíce. "Nebuďte nároční, staňte se občas dítětem, které si dokáže hodiny vyhrát s obyčejnou a levnou věcí. Budete mít možnost zbavit se toxických věcí i lidí a uzdravit se," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Meteorologická zima nastala už s prvním prosincovým dnem, ale astronomickou zimu zahajuje až zimní slunovrat – zjednodušeně to znamená, že po nejkratším dni v roce nastane nejdelší noc. Postupně se začnou prodlužovat dny až do 21. června, na který připadá letní slunovrat. "Dnes v 16 hodin 58 minut vstoupí Slunce do znamení Kozoroha a nastane zimní slunovrat," sdělila konzultantka počasí Dagmar Honsová pro ŽivotvČesku.cz.

Numeroložka Lenka Suchardová zhodnotila význam čísel a jejich kombinace, které souvisí s úterním datem 21. prosince a nástupem astronomické zimy.

Reklama:

"Číselné kombinace mají vliv na následující tři měsíce, tedy až do odpoledne 20. 3. 2022. A jaká čísla to jsou? Vůdcem všech následujících čísel v řadě je pětka, která je svobodomyslná, cílevědomá, pohyblivá, ochotná riskovat, a především potřebuje dostatek prostoru, nesnáší omezování a ty, kteří si o sobě myslí, že jsou nejdůležitější a nejmoudřejší. Za pětkou je hezky za sebou několik šestek. Šestka je citlivá na nálady, buď je veselá, šťastná, hravá, usměvavá, kamarádská, spolupracující a plná energie, zdravá psychicky i fyzicky, protože má kolem sebe lidi, přátelé a rodinu. Nedokáže být izolovaná, protože pak se psychicky hroutí, je smutná a lítostivá, stává se závislou na něčem nebo někom a v konečném důsledku to ovlivňuje imunitní systém, tudíž je častěji nemocná. Shrneme-li všechna čísla, pak získáme základní charakteristiku toho, co nás čeká a budeme-li to respektovat, pak si celé tři budoucí měsíce užijeme," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz.

Z pohledu numerologie čísla ukazují na to, že by měl člověk realizovat své cíle a podporovat nápady, které by mnohdy za normálních okolností odsunul stranou nebo třeba ani nevznikly. Ale i pobyt v přírodě může znamenat velkou dávku inspirace.

"Užijte si cestování na hory či za exotikou, změny všeho druhu k vylepšení života, stěhování, objevování zajímavých skupin lidí, nových přátel, odlišných zálib, zbavení se toxických věcí i lidí kolem sebe tak, aby došlo k uzdravení se a znovuobjevení životní radosti. Zpívejte, tančete, smějte se. Nebuďte nároční, staňte se občas dítětem, které si dokáže hodiny vyhrát s obyčejnou a levnou věcí," popsala pro ŽivotvČesku.cz kartářka, jak vypadá numerologický výklad a v čem by měl být poučný.

Člověk se v opačném případě může potýkat s nechutí, ztrátou motivace, energie a zažívat pocity diskomfortu – jako by nemohl ničemu a nikomu uniknout. A věci mohou jít ještě více do hloubky kvůli sebelítosti nebo snaze utápět se zbytečně v žalu či negativních emocích.

"Pokuste se, abyste se do tohoto stavu nedostali a pokud se tak stane, nezůstávejte v tom dlouho. Pusťte si třeba pohádku, kupte si veselý hrnek, začněte se učit na hudební nástroj, vybarvujte omalovánky a k tomu si dejte dobrůtku, chlebíček nebo zákusek. Jděte dobré náladě naproti, neočekávejte, že vás nějaký šašek rozesměje. I když by možná bylo vítané, kdyby vznikla takováto nová profese (směje se)," dodala Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: