Magický den 22. 2. 2021 očima numerologie. Čeká vás naplnění osudu, říká expertka

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com

Dnešní datum je naplněné dvojkami. Mezi hlavní vlastnosti tohoto čísla patří klid, pohoda, rozvážnost, přátelství i hravost. "Setkají se ti lidé, kteří mají naplnit společný osud, dokončit dílo, a to i kvůli tomu, že se znají z jiných časů," uvedla pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

Dnešní den je přeplněn dvojkami. Součtové životní číslo celého data je také dvojkové (2+2+2+2+0+2+1 = 11 = 1+1 = 2). Dnešní životní číslo je 2 skládající se z 11. Správně uchopená dvojka se vyjadřuje skrze dvě jedničky, kdy první pozice jedničky patří našemu Já a druhá jednička jsou všichni ostatní.

Mezi hlavní potřeby a vlastnosti dvojky patří intuice, klid, pohoda, rozvážnost, přátelství, romantika, prožitek, nesoutěživá hravost, prodloužený čas na všechno. Jenže kromě dvojek máme díky početním výkonům i jiná čísla, která jsou však protichůdná k této mírumilovné dvojce.

"Od rána se tedy místo klidu dočkáme dravosti, průbojnosti, konkurenčního střetu anebo sobeckého jednání. Můžete tedy tuto energickou sílu využít k těm skutkům, na které jste si dříve netroufli, protože odhodlání máte v tuto chvíli na rozdávání. Nemusíte se však hádat anebo chovat jako hulvát či dokonce diktátor. S jemnou dvojkou se snažte o klidnou rozmluvu a uvidíte, že tímto způsobem se snadněji domluvíte, a navíc dosáhnete svého cíle," uvedla pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

Po obědě se situace změní. Můžete prožít téměř pohádkové dění, ale jen za podmínek vynechání ega, pýchy a přetvářky.

"Díky obrovské mentální síle dokáže celé odpoledne plnit tajná přání, jen musíte vědět, co vlastně chcete a jak konkrétně to má vypadat. To, že se vám něco vzápětí splní neberte jako samozřejmost a nepřehánějte to ani s přáními dalšími. A to není vše, vesmírná seznamka bude mít napilno. Setkají se ti lidé, kteří mají naplnit společný osud, dokončit dílo, a to i kvůli tomu, že se znají z jiných časů. Proto se nekaboňte a neremcejte, pokud se s někým srazíte ve dveřích, protože vůbec netušíte, jaké to bude mít pokračování. Snažte se být diplomatičtí, ohleduplní, tolerantní, laskaví a jemní, tak jak to umí jenom dvojka," řekla o dnešním dnu pro ŽivotvČesku.cz Lenka Suchardová.

Večer se zklidní. Vytvořte si takovou atmosféru domova, která je Vám příjemná. Obdarujete-li někoho menším či větším dárkem, radost bude oboustranně nadmíru prožívaná.

Abyste se dobře vyspali a měli příjemné sny, už nedivočte, zmírněte aktivitu fyzickou i mentální a nalaďte se na jemnější energie. Začněte lehkou večeří při svíčkách, poslouchejte hudbu, čtěte básně, s dětmi si namalujte mandalu.

Závěr dnešního dne by tedy měl být v rovnováze, to znamená nepřehánět to ani na jednu či druhou stranu, buď velitelsky přímočaré a izolující se anebo naivní a obětující se druhým. Jestliže nevynecháte sebe a dáte na své pocity a z toho vyplývající potřeby, pak si díky komunikaci zajistíte příjemné pohodlí pro sebe a ostatní to s klidem přijmou.

Rok 2021 je rokem změny. Pokud vás loni něco svazovalo, letos máte možnost se od toho odpo...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.