Malý chlapec se zasekl hlavou v kočičím škrabadle. Matka musela zavolat na pomoc hasičský sbor

Profimedia.cz
Parker Olson strkal hlavu tam, kam neměl
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 28. 11. 2020

Jak špatně může dopadnout, když si dítě hraje, s čím nemá. Kuriózní případ se stal teprve čtyřletému Parkerovi Olsonovi, který se zaměřil jako na objekt svého hraní na škrabadlo pro kočky. Nakonec museli zasahovat místní hasiči a Cynthia Olson (32), chlapcova matka, ho zřejmě už nikdy nespustí z očí.

Je všeobecně známo, že děti dokážou vymyslet opravdu bizarní kousky a když už člověk myslí, že něco nejde, přesvědčí ho o opaku. Čtyřletý Parker Olson z města Waukesha v americkém Wisconsinu si jako hračku vybral kočičí škrabadlo a do spodního otvoru konstrukce strčil hlavu. Jenže v momentě, kdy ji chtěl vytáhnout si uvědomil, že už to zpátky nejde. Ani rodina mu nebyla schopna pomoct, a tak zoufalá matka neměla na výběr a musela přivolat pomoc.

K zásahu přijel místní hasičský sbor, aby chlapce z otvoru škrabadla vyprostil. "Nemám tušení, co dělal. Jsem zmatená. Je to kluk, takže zkouší všechno," popsala incident Parkerova matka Cynthia Olson.

Podle jejích slov šla do garáže a vzápětí uslyšela nějaký křik, takže se vrátila hned zpátky a její dcera Evelyn vřískala, že Parker je zraněný. Přivolaným hasičům se nakonec podařilo lehce otřeseného chlapce vysvobodit, ale příště si dá asi větší pozor, kam strká svůj zvědavý nos.

Letos v únoru se rozvedl s herečkou Megan Foxovou (35), se kterou už dva roky nežil ve spo...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu