Malý chlapec se zasekl hlavou v kočičím škrabadle. Matka musela zavolat na pomoc hasičský sbor

Parker Olson strkal hlavu tam, kam neměl
Parker Olson strkal hlavu tam, kam neměl
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 11. 2020

Jak špatně může dopadnout, když si dítě hraje, s čím nemá. Kuriózní případ se stal teprve čtyřletému Parkerovi Olsonovi, který se zaměřil jako na objekt svého hraní na škrabadlo pro kočky. Nakonec museli zasahovat místní hasiči a Cynthia Olson (32), chlapcova matka, ho zřejmě už nikdy nespustí z očí.

Je všeobecně známo, že děti dokážou vymyslet opravdu bizarní kousky a když už člověk myslí, že něco nejde, přesvědčí ho o opaku. Čtyřletý Parker Olson z města Waukesha v americkém Wisconsinu si jako hračku vybral kočičí škrabadlo a do spodního otvoru konstrukce strčil hlavu. Jenže v momentě, kdy ji chtěl vytáhnout si uvědomil, že už to zpátky nejde. Ani rodina mu nebyla schopna pomoct, a tak zoufalá matka neměla na výběr a musela přivolat pomoc.

K zásahu přijel místní hasičský sbor, aby chlapce z otvoru škrabadla vyprostil. "Nemám tušení, co dělal. Jsem zmatená. Je to kluk, takže zkouší všechno," popsala incident Parkerova matka Cynthia Olson.

Podle jejích slov šla do garáže a vzápětí uslyšela nějaký křik, takže se vrátila hned zpátky a její dcera Evelyn vřískala, že Parker je zraněný. Přivolaným hasičům se nakonec podařilo lehce otřeseného chlapce vysvobodit, ale příště si dá asi větší pozor, kam strká svůj zvědavý nos.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.