Mám ráda období čekání na Vánoce, říká Tereza Kostková. Kolegyně Marka Ebena se pochlubila adventním věncem

Marek Eben a Tereza Kostková
Marek Eben a Tereza Kostková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 11. 2022

Oblíbená a charismatická herečka a moderátorka Tereza Kostková (46) nepatří mezi ty, kteří by na Vánoce potřebovali speciální program. Ze všeho nejvíce si užívá tu pravou domácí pohodu. "Jsem ráda, že budu doma v teple se svařákem a blízkými," uvedla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz charismatická umělkyně. Na sociální síti Instagram se dokonce pochlubila vlastnoručně vyrobeným adventním věncem.

Tmavovlasou herečku Terezu Kostkovou znají její fanoušci hlavně jako elegantní dámu, a to například z taneční show StarDance, kterou noblesně moderuje s Markem Ebenem (64). Možná tak někoho překvapí, že má také zcela jiné polohy osobnosti. V adventním období se probouzí její kreativní »já«, kterému dává naplno průchod při přípravách svého domu na vánoční svátky.

"Všimla jsem si na sociálních sítích, kolik lidí se netěší jen na Vánoce samotné, ale vysloveně si užívají advent, to období čekání na svátky. To mi připadá hezké, protože to také mám moc ráda. Mám v plánu ten čas využít k vyrábění výzdoby. Věnec jsem chtěla stihnout na první adventní neděli a dál budu pokračovat postupně. Chci vyrobit také něco na dveře," popsala oblíbená herečka pro ŽivotvČesku.cz, jak prožívá právě zahájený advent.

Co se týká samotných Vánoc, má herečka, kterou diváci mohli vidět například v seriálu Pálava, velmi jednoduché plány. "Budu až do 23. pracovat a vysílat v Českém Rozhlasu, takže nechystám nic speciálního. Těším se, že budu mít volno, budu doma v teple se svařákem a blízkými. Na silvestra už opět hraji v divadle, takže to volno nebude moc dlouhé," přiblížila Tereza Kostková pro ŽivotvČesku.cz, jak bude trávit poslední dny v letošním roce.

Tereza Kostková je od roku 2018 vdaná za herce a režiséra Jakuba Nvotu (45). Z předchozího manželství s divadelním režisérem Petrem Kracikem (64) má syna Antonína (15).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.