Mamince se Pavla líbila, jsem rád, že jsme zůstali kamarádi, prozradil Sámer Issa o rozchodu

Sámer a jeho Pavla už netvoří pár
Sámer a jeho Pavla už netvoří pár
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2020

Ještě nedávno o své dnes už bývalé partnerce mluvil jen v superlativech. Zasnoubili se a dokonce plánovali společného potomka. Zpěvák Sámer Issa (35) ale opět zažil krach vztahu. A to zejména kvůli tomu, že svůj čas začal investovat do pracovních závazků se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (40).

Vypadalo to, že Sámer našel konečně ženu, která dokáže jeho emoce zkrotit. Dokonce Pavlu poté, co se spolu zasnoubili, přivedl domů do rodného Děčína a představil ji rodině. "Mamince se Pavla líbila. Byla ráda, že jsem si konečně našel holku, se kterou si rozumím. Takže po této stránce bylo vše v pořádku," prozradil pro ŽivotvČesku.cz finalista prvního ročníku slavné pěvecké soutěže.

Vztah Sámera ale začal skřípat už začátkem roku, kdy se partneři na čas rozdělili. Plány o společném potomkovi tak na čas přerušili. "Byli jsme pořád spolu a přestali jsme si sami sebe vážit," promluvil zpěvák o prvních problémech ve vztahu s Pavlou.

Nakonec první krizi ustáli a v únoru odjeli na pár dní na hory - na takzvanou »usmiřovačku«. Jenže před několika týdny spojil zpěvák síly se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou a začali pracovat na společném duetu. Jeho časová vytíženost začala stát v cestě jeho lásce a přišel rychlý konec. "Samozřejmě, že to bolí. Měli jsme společné plány. Každý vztah, který mi nevyjde, bolí. Teď se ale soustředím na práci. A práce s Luckou mi dodává sílu a energii. Mám chuť tvořit a to je pro mě důležité. Jak se říká, práce vytěsní všechno," popsal pro ŽivotvČeslu.cz své aktuální pocity zpěvák s tím, že s Pavlou zůstali na kamarádské úrovni.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.