Manikérka odmítla vzít exmanžela »na milost«. Ten se jí krutě pomstil a sekerou jí poranil ruce

Exmanžel zaútočil na ženu čepelí sekery
Exmanžel zaútočil na ženu čepelí sekery
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 11. 2020

Jak brutální následky může mít láska, která už není nadále opětována, poznala doslova na vlastní kůži 29letá profesionální manikérka Tatiana Pavlova. Její exmanžel Jevgenij totiž nesnesl, že už s ním nechce sdílet společné chvíle a s ponížením a zlostí pramenící z jejího odmítnutí se vypořádal po svém. A to velmi krutým způsobem, který se jen tak nevidí.

Láska, která nezná hranic. I tak by se dal nazvat cit, kterým zahořel bývalý manžel k mladé Rusce. Tatiana Pavlova se úspěšně živila jako profesionální manikérka, a tak pro bylo »denním chlebem« pracovat rukama, které pro ni představovaly jako pro mnohé zdroj obživy. S exmanželem už nechtěla mít nic společného přesto, že jí nabídl, aby se k sobě vrátili a znovu oživili jejich vztah.

Muž se však nedokázal s jejím odmítnutím smířit a láska se ve vteřině proměnila v nenávist, která ho vedla k děsivému jednání. Pod vlivem zlosti a ponížení z jejího nesouhlasu s partnerským životem se zachoval naprosto iracionálně a v záchvatu touhy po pomstě na ni zaútočil čepelí sekery.

Během brutálního útoku mířil především na ruce, které ženu živí. Ta skončila s trvale pohmožděnýma rukama a s useknutým malíčkem. Kvůli jejímu zranění to nevypadá na to, že by byla nadále schopná vykonávat své dosavadní povolání. Násilnický manžel skončil v rukou policie a hrozí mu až desetileté vězení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.