Manžel Heleny Vondráčkové, která si pádem ze schodů zlomila žebro, popsal její aktuální zdravotní stav. Sám jde v pondělí na vyndání stehů

Zpěvačka Helena Vondráčková s manželem Martinem Michalem
Zpěvačka Helena Vondráčková s manželem Martinem Michalem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 9. 2023

Závěr uplynulého pracovního týdne nebyl pro zpěvačku Helenu Vondráčkovou (76) a jejího manžela po zdravotní stránce »nejrůžovější«. V pátek v ranních hodinách upadla ve svém domě v Řitce nedaleko Prahy ze schodů a putovala záchrankou do Ústřední vojenské nemocnice, kde lékaři z vyšetření zjistili, že má zlomené žebro. Pád měl však dohru i pro jejího osudového muže Martina Michala, který skončil se šesti stehy na noze. Pro ŽivotvČesku.cz na dotaz promluvil o aktuálním stavu své ženy a svém.

"Dnes už bude Helča zpívat na jedné komerční akci, zítra už bude vystupovat v Kopřivnici. Žebro má zlomené první směrem dolů od klíční kosti, takže jí to naštěstí neomezuje v dýchání," popsal pro ŽivotvČesku.cz manžel věhlasné zpěvačky. Sám ale putoval v pátek také do nemocnice, kde mu lékaři sešili chodidlo.

Vondráčková totiž upadla v momentě, kdy v ruce měla sklenici s vodou. Manžel, když slyšel ránu, vyběhl z ložnice, uklouzl na mokré podlaze a o střepy rozbité sklenice se pořezal.

"V nemocnici mi vyndali střepy, mám asi šest stehů. Teď chodím o berli a mohu došlapávat jen na patu, protože to zranění mám přímo pod prsty," popsal v úvodu týdne pro ŽivotvČesku.cz Martin Michal.

Jeho aktuální stav už je výrazně lepší. "Už nechodím o berli, v pondělí mi vyndají stehy a bude to v pohodě," dodal pro ŽivotvČesku.cz optimisticky manžel zpěvačky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.