Manželka Bohuše Matuše musí na operaci. Po narození miminka se objevil v břiše problém, říká zpěvák

Bohuš Matuš a manželka Lucie s dcerou
Bohuš Matuš a manželka Lucie s dcerou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 6. 2021

Jeden z nejuznávanějších českých zpěváků Bohuš Matuš (47) se v prosinci loňského roku stal poprvé otcem. Narození dcery se ale neobešlo zcela bez problémů. Jeho manželce Lucii (18), se kterou v květnu uzavřel sňatek, lékaři v oblasti krajiny břišní objevili drobný zdravotní problém, který musí být odstraněn. "Zákrok je naplánovaný na konec června," prozradil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák.

Oba rodiče si užívají přítomnosti milované dcery, která dostala jméno Natálie a po narození vážila téměř čtyři kilogramy. Půl roku od porodu musí ale maminka Lucie na operační zákrok.

"O Lucku se bojím, je to moje žena, ale věřím, že vše dopadne dobře. Objevil se nějaký problém v oblasti břicha, který se musí řešit operačním zákrokem. Takže se budu starat o dceru, ale protože mám hodně vystoupení, tak po dobu, co bude Lucka v nemocnici, mi s Natálkou bude pomáhat babička. Jinak bych to časově nezvládl. Otázkou je, jak na tom bude manželka po zákroku, ale je mi jasné, že jí budu muset více pomáhat," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, který se ženil přesně 12. května, tedy v den, kdy se jeho manželka stala plnoletou.

S podobným zdravotním problémem se nedávno potýkala i Ornella Koktová, která musela na operaci do nemocnice U Apolináře na konci dubna. Matka tří dětí si už několik dnů před rychlým převozem stěžovala na velké bolesti v oblasti břicha. Nešlo ale o gynekologickou záležitost, která by souvisela s porodem. Měla nález kolem střev, který ji začal bolet. Následně lékaři odhalili další problém, a to, že má v tepně sraženinu, která putuje směrem do plic. Díky včasnému zákroku se podařilo její zdravotní komplikace a vyřešit.

Jeho snem vždy bylo mít velkou rodinu. Řeč je o hlasově mimořádně nadaném zpěvákovi Bohuši...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.