Reklama:

Manželka Bohuše Matuše prozradila svou výšku a váhu. Zpěvák ji označil za dokonalou

Bohuš Matuš s manželkou
Bohuš Matuš s manželkou
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 9. 2023

Bohuš Matuš a jeho partnerka Lucie Matušová si letos v květnu »odškrtli« dva roky v manželství. Pro sympatickou blondýnku to zároveň byl čas, kdy oslavila dvacáté narozeniny. A protože je z fotografie zřejmé, že vyrostla do krásy, redakce ŽivotvČesku.cz se jí dotázala na její fyzické parametry - tedy váhu a výšku. Sympatická Lucie bez problému odpověděla.

Reklama:

Se svou manželkou se Bohuš Matuš poznal v roce 2018 v Divadle Hybernia, kde vystupoval. Tehdy za ním patnáctiletá Lucie přišla se slovy, že je nejlepší zpěvák všech dob. Ve středu 12. května 2021 vstoupili do svazku manželského. Od té doby jim láska jen kvete. Navíc pohledná Lucie nedávno změnila vlasovou vizáž, když se z tmavovlásky stala blondýnkou.

Reklama:

Manželka umělce je skutečně s každým rokem krásnější a redakci ŽivotvČesku.cz zajímalo, jak to je u ní ohledně váhy a výšky. "Měřím 166 centimetrů a vážím 55 kilogramů," uvedla Lucie Matušová. "Manželka je nejen chytrá, ale i její fyzické míry jsou prostě dokonalé. Pro mě rozhodně," doplnil svou manželku pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, který nedávno vystoupil na svém narozeninovém koncertě, kde oslavil své padesáté narozeniny. Aktuálně se připravuje na druhé narozeninové vystoupení.

"Po oslavě mých narozenin koncertem nedávno u Plzně se teď chystá další koncert, a to v Divadle Broadway, kde dodatečně své narozeniny oslavím s kapelou a hostem bude herec Petr Štěpánek. Akce se bude konat na začátku listopadu, tím završím oslavu svých padesátých narozenin," dodal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: