Reklama:

Manželka Jana Železného prožívá nejlepší období života. Půvabná Andrea se chlubí osobním rekordem, s legendou brzy oslaví 5. výročí svatby

Jan Železný s manželkou
Jan Železný s manželkou
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 6. 2024

V srpnu oslaví legendární oštěpař Jan Železný a jeho mladá manželka Andrea pětileté výročí svatby. Olympijský vítěz a trenér si svou svěřenkyni vzal v roce 2019 na atletickém stadionu v Nymburku. Před třemi lety se manželům narodil syn Sebastian. Třicetileté sportovkyni se před nedávnem podařilo dosáhnout osobního rekordu, když hodila oštěpem přes 60 metrů. Nominovala se tak na evropský šampionát v Římě, kde ale bohužel neuspěla. I tak se ale dá mluvit o tom, že prožívá nejlepší atletickou sezónu. Je vidět, že pod vedením svého manžela Andrea dře jako kůň. Její vysportované tělo zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz již před časem kulturista a zápasník MMA Filip Grznár.

Reklama:

Andrea Železná zažívá ve svých třiceti letech zřejmě zatím nejlepší období svého života. Alespoň co se týká sportovních úspěchů. V květnu hodila v Kladně svůj osobní rekord, který přesáhl hranici šedesáti metrů, a nominovala se tak na evropský šampionát v Římě, který probíhá tento týden.

Reklama:

Bohužel ale neměla štěstí a na mistrovství Evropy hodila o téměř pět metrů méně. I když Andrea Železná z kvalifikace nepostoupila, může se radovat ze svého nedávného »osobáku«. Více štěstí měl další český reprezentant Jakub Vadlejch, který na zmíněném šampionátu ve středu večer hodil nejdále ze všech a získal zlatou medaili.

Velmi technicky náročná disciplína, jakou hod oštěpem dozajista je, na postavě mladé maminky zanechává stopy v tom nejlepším možném smyslu. Je vidět, že po narození syna začala manželka legendy opět tvrdě dřít na své postavě. Před časem muskulaturu Andrey Železné zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz kulturista a zápasník MMA Filip Grznár, který soutěžil na nejvyšší úrovni ve federaci WBFF. 

Ukázka toho, jak vypadá dřina. Tady je zkrátka vidět »třicátnice«, která se nefláká u televize a nežije život na sociálních sítích. Je naprosto nezpochybnitelné, že je silně disciplinovaná, umí si odepřít v rámci jídla vše, co musí, a to jak s ohledem na dietní režim, tak když potřebuje zesílit. Celkově její figura vypovídá o tom, že je to žena, která má touhu jít si za svým cílem," uvedl Grznár.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: