Manželka premiéra se rozloučila s funkcí. Vystoupení a styl Moniky Babišové zhodnotil stylista slavných

Andrej Babiš s dcerou a manželkou
Andrej Babiš s dcerou a manželkou
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 9. 2021

Manželka českého premiéra Andreje Babiše (67) Monika Babišová (47) se trochu nečekaně dva týdny před volbami rozloučila s funkcí »paní premiérové«. Uvědomuje si, že zahraniční cesta do Maďarska po boku svého chotě mohla být úplně poslední oficiální akcí za hranicemi Česka. "Možná to byla moje poslední cesta," potvrdila pro ŽivotvČesku.cz s tím, že bude s napětím sledovat, jak dopadnou volby. Její poslední outfit, který vynesla před maďarským premiérem Viktorem Orbánem (58), zhodnotil stylista slavných tváří Kája Pavlíček.

Monika Babišová se po boku svého manžela zúčastnila oficiální návštěvy Maďarska a okouzlila nejen premiéra Viktora Orbána, u kterého je Andrej Babiš častým hostem. Po návštěvě Maďarska se Monika Babišová rozloučila se zahraničními cestami po boku předsedy vlády.

"Možná to byla moje poslední oficiální cesta a já jsem ráda, že jsem to vše mohla zažít, potkat zajímavé lidi a navštívit krásná místa," napsala na svém instagramovém profilu. Pro ŽivotvČesku.cz pak potvrdila, že s napětím bude sledovat volby a nikdo v tuto chvíli nemůže vědět, zda ji ještě nějaká zahraniční cesta v roli »paní premiérové« bude čekat.

Kombinace tmavých kalhot a béžového svrchníku upoutala pozornost i stylisty, který outfit zhodnotil. "Komplet, který Monika Babišová měla v Maďarsku, mi přijde fajn. Na takovou oficiální akci je to dobře zvolený model. Líbí se mi, že manžel k ní sladil kravatu. Jen bych to já osobně doladil botami v tělové barvě, černé boty jsou nuda, i když je to oficiální akce, tak boty nemusely být černé. Myslím si, že záměrem bylo sladit boty s páskem. Není to ale podle mě ideální, já bych spíše boty sladil s kabátkem. Široké kalhoty mi nevadí vůbec, jen upozorním, že je třeba si dát pozor na materiál, když se kalhoty mačkají, tak to nevypadá moc hezky," řekl pro ŽivotvČesku.cz stylista hvězd Kája Pavlíček.

Na následnou večeři s Viktorem Orbánem pak Monika Babišová přišla v zářivých červených šatech. "Jsou to šaty od Fendi, boty jsem měla Louboutin. Velice ráda ale také nosím kousky od českých a slovenských návrhářů. V šatníku mám kousky od Michaela Kováčika, Pavola Dendise či WWO," prozradila směrem ke svému outfitu pro ŽivotvČesku.cz Monika Babišová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.