Reklama:

Manželka Richarda Chlada je samý sval a šlacha. Anna Marie Kánská ukázala figuru ve cvičebním úboru

Richard Chlad s manželkou
Richard Chlad s manželkou
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 3. 2024

Manželka známého milovníka luxusních vozů Anna Marie Chladová Kánská se pyšní dokonalou postavou. Pro půvabnou blondýnku je cvičení vášeň a ve fitness centru tráví společně s manželem Richardem mnoho času. Na její figuře je pravidelný sport opravdu znát - sympatická dcera někdejší herečky Veroniky Kánské je samý sval a šlacha. Své tělo ukázala ve cvičebním úboru prostřednictvím snímku na Instagramu přímo z »fitka«. O přátelství s Chladovými promluvila před nedávnem pro ŽivotvČesku.cz herečka Alice Bendová, která si s Annou naoko vyměnila domácnost v rámci fiktivní Výměny manželek.

Reklama:

Půvabná manželka známého miliardáře Richarda Chlada Anna Marie je sportovně založená. Pohyb a sport jsou také jednou z věcí, které manželé spojuje. "Pořád spolu cvičí," prozradila Anny maminka Veronika Kánská v pořadu Limuzína před třemi lety.

Reklama:

Pravidelné návštěvy oblíbené posilovny na Tenerife, kde Chladovi značnou část roku bydlí, jsou na figuře sympatické blondýnky znát. Fotografie, kterou umístila na Instagram do takzvaného příběhu, ukazuje, že na jejím těle není snad gram přebytečného tuku.

Stejně jako manželé Chladovi, tak i herečka Alice Bendová s partnerem Michalem Topolem vlastní na Tenerife několik nemovitostí. Oba páry se na španělském ostrově často navštěvují a v rámci jedné z návštěv vymysleli vtipnou scénku, kdy sehráli fiktivní Výměnu manželek.

"Pojí nás s Richardem letité přátelství, je s nimi hrozná sranda. Aničku úplně miluji, je to moje krevní skupina. Vzniklo to tak, že se mému Michalovi zdálo, že si Aničku bere za ženu, tak jsme si řekli, že by bylo dobré něco takového natočit," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Alice Bendová, jak vznikl nápad na natočení vtipné scénky, kde jednu z hlavních rolí hrálo i luxusní žluté auto Richarda Chlada.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: