Manželka šéfa Pirátů Ivana Bartoše se krásně zakulacuje. Lydie už brzy přivede na svět miminko

Manželka Ivana Bartoše bude brzy podruhé maminkou.
Manželka Ivana Bartoše bude brzy podruhé maminkou.
Foto: Archiv Ivana Bartoše / Kateřina Siklenková
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2020

Populární politik Ivan Bartoš se stane ve svých 40 letech poprvé tatínkem. Jeho manželka Lydie Franka Bartošová je v pokročilé fázi těhotenství. Manželce šéfa Pirátů se bříško už krásně zakulacuje a jak je vidět ze snímků, požehnaný stav si velmi užívá.

Ivan už jednoho potomka s půvabnou manželkou vychovává - dceru Amélii, kterou má Lydie přezdívaná »Kněžka chaosu« z prvního manželství. "Jsme rodina a budeme čtyři. Na našeho potomka, kterého má skvělá žena brzy přivede na svět, se moc těším," řekl pro Život v Česku sympatický politik, který tají, kdy má jeho manželka přesný termín.

Jak to ale vypadá a soudě podle velikosti bříška, do porodnice pojedou co nevidět. Zeptali jsme se Lydie, jak se aktuálně cítí. "Cítím se velká," řekla s úsměvem pro ŽvČ brzy dvojnásobná maminka.

Ivan se nedávno nedávno v rozhovoru pro Život v Česku svěřil, že moment, kdy jeho potomek spatří poprvé svět, si rozhodně nenechá uniknout. "Rozhodně ano, a už se na to s Lydií společně připravujeme. Je to důležitý moment v životě páru. Zároveň je důležité, aby žena vždy cítila ve mě oporu a věděla, že jsem v tom s ní. I spojení s děťátkem otec navazuje již v první momenty. Přiznám se, že se trochu bojím, ale jsem přesvědčen, že je to správný," řekl výrazný politik.

Pokračují povolební jednání. Drama okolo Miloše Zemana (77) bylo ukončeno tím, že Ústřední...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu