Reklama:

Manželka šéfa Pirátů Ivana Bartoše se krásně zakulacuje. Lydie už brzy přivede na svět miminko

Manželka Ivana Bartoše bude brzy podruhé maminkou.
Manželka Ivana Bartoše bude brzy podruhé maminkou.
Foto: Archiv Ivana Bartoše / Kateřina Siklenková
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2020

Populární politik Ivan Bartoš se stane ve svých 40 letech poprvé tatínkem. Jeho manželka Lydie Franka Bartošová je v pokročilé fázi těhotenství. Manželce šéfa Pirátů se bříško už krásně zakulacuje a jak je vidět ze snímků, požehnaný stav si velmi užívá.

Reklama:

Ivan už jednoho potomka s půvabnou manželkou vychovává - dceru Amélii, kterou má Lydie přezdívaná »Kněžka chaosu« z prvního manželství. "Jsme rodina a budeme čtyři. Na našeho potomka, kterého má skvělá žena brzy přivede na svět, se moc těším," řekl pro Život v Česku sympatický politik, který tají, kdy má jeho manželka přesný termín.

Reklama:

Jak to ale vypadá a soudě podle velikosti bříška, do porodnice pojedou co nevidět. Zeptali jsme se Lydie, jak se aktuálně cítí. "Cítím se velká," řekla s úsměvem pro ŽvČ brzy dvojnásobná maminka.

Ivan se nedávno nedávno v rozhovoru pro Život v Česku svěřil, že moment, kdy jeho potomek spatří poprvé svět, si rozhodně nenechá uniknout. "Rozhodně ano, a už se na to s Lydií společně připravujeme. Je to důležitý moment v životě páru. Zároveň je důležité, aby žena vždy cítila ve mě oporu a věděla, že jsem v tom s ní. I spojení s děťátkem otec navazuje již v první momenty. Přiznám se, že se trochu bojím, ale jsem přesvědčen, že je to správný," řekl výrazný politik.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: