Marcela Holanová má vážné zdravotní komplikace po operaci. Teď jsem v izolaci, bojím se, říká

Zpěvačka Marcela Holanová
Zpěvačka Marcela Holanová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 2. 2021

Téměř dva roky má Marcela Holanová (69) velmi nepříjemné bolesti, a to po operaci kyčle, kterou v té době prodělala. Sama přiznává, že by jí pomohly rehabilitace, ale nemá chuť svůj problém řešit. Místo toho je uzavřená doma a má obavy z nákazy novým typem koronaviru. "Může to znít jakkoliv, ale já mám strach, protože to slyším kolem sebe, jak to padá jako švestky," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka.

Aktuálně se zpěvačka trápí kvůli tomu, že nemůže rozdávat lidem hudební radost. Zkrátka pódium jí chybí. A do toho se přidaly bolesti po operaci kyčle a k tomu ještě zad.

"Myslím si, že stejně by mě v současném stavu, kdy nemocnice nestíhají, nepomohli. Měla bych začít cvičit, ale nemám na to moc teď náladu. Už je mi strašně smutno, strašně ráda bych šla zpívat mezi lidi. Jsem zavřená doma, v izolaci, protože se bojím," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která za zlom ve své pěvecké kariéře považuje setkání s Karlem Svobodu (†68) a Karlem Gottem (†80), s nímž nazpívala duet Čau, lásko.

Dlouhodobé dobré vztahy mezi epidemiologem Romanem Prymulou (57) a prezidentem Milošem Zemanem (76) zřejmě vyústí v užší spolupráci. "Prezident uvažuje o tom, že by nějakou formu spolupráce s panem profesorem Prymulou navázal," uvedl pro ŽivotvČesku.cz hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

"Očkovat bych se nechala hned, ale musím počkat, až na mě dojde řada. Je to těžká doba zejména pro umělce. Naštěstí jsem měla něco našetřeno, takže z toho teď žiji," dodala pro ŽivotvČesku.cz Marcela Holanová s nadějí hlase, že alespoň bolesti snad co nejdříve ustoupí.

Pokud se člověk chce posouvat a zdokonalovat, měl by se naučit vnímat své tělo. Vědma a ka...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu