Marcela Holanová má zrekonstruováno. Prozradila, kolik milionů korun investovala do oprav za téměř 20 let

V roce 2014 probíhaly na domě zpěvačky zednické práce
V roce 2014 probíhaly na domě zpěvačky zednické práce
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 8. 2021

Zpěvačka Marcela Holanová (70) má konečně radost z toho, že se přestala po letech trápit s rekonstrukcí domu v pražských Modřanech. "Celkem jsem to řešila dlouhých 18 let, ale už je to skoro hotové," řekla radostně pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka několika velkých hitů.

Na domě v minulosti došlo k zásadním stavebním chybám, a jejich odstranění stálo zpěvačku nejen peníze, čas, ale i nervy. "Už jsou tam jen takové vychytávky. Řekla bych, že za tu dobu mě to stálo čtyři miliony korun. Už se nesoudím, vůbec to neřeším, protože to nemá smysl," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která se dlouhé roky trápila. Přesně od roku 2002, poslední rok řeší jen drobnosti.

Problém nastal ve chvíli, kdy Marcela Holanová v původní fázi nereklamovala již při převzetí nezdařené práce a musela podstoupit celou řadu soudních stání. Teď je ale konečně šťastná, a to nejen z důvodu, že už nemusí řešit rekonstrukci, ale že opět může vystupovat. Snad jen vrásky na čele jí dělají mírné zdravotní problémy, a to po operaci kyčle, kterou před dvěma lety prodělala. Sama přiznává, že by jí pomohly rehabilitace, ale nemá chuť svůj problém řešit.

"Už je to zahojené, ale pořád mám problém chodit. Rehabilitace by pomohly," dodala pro ŽivotvČesku.cz legendární zpěvačka ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.