Marek Brodský přiznal, co podnikne, až se konečně rozvolní. Na jednu věc se velmi těším, říká

Bratr slavné herečky Marek Brodský
Bratr slavné herečky Marek Brodský
Foto: ŽivotvČesku.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 3. 2021

Současná doba je pro všechny těžká. Lidé jsou omezeni nejen kvůli zavřeným podnikům, restauracím a školám, ale také tzv. lockdownem, který nedovoluje volný pohyb mimo okres, ve kterém lidé žijí. Možností, co může člověk dělat, tak není mnoho. Ale je nutné myslet na to, že vládní opatření doléhají na každého. Výjimkou není ani hudebník, herec a výtvarník Marek Brodský (61), který se už velmi těší na jednu konkrétní věc. "Až si budu moct zajít s kamarády na pivo do hospody," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Epidemická situace v zemi stále vykazuje vysoká čísla nakažených a lidí, kdy tisíce z nich musí být kvůli onemocnění covid-19 hospitalizováni v nemocnici. Občané Česka tráví většinu času doma a hledají způsob, jak se zabavit a vyhnout se také případné »ponorce«, která může vzniknout mezi členy společné domácnosti.

Bratr oblíbené herečky Terezy Brodské, která aktuálně hraje postavu Jany Kratinové v populárním seriálu Slunečná, je bezpochyby renesančním člověkem, protože spektrum jeho zájmů a znalostí je opravdu široké. Věnuje se malířství, hudbě, psaní textů a v neposlední řadě podědil také herecké geny. V době epidemie však není příliš možností, na co se zaměřit. "Jsme jako všichni zavření doma, moc zážitků tím pádem není. Malovat trochu můžu, ale všichni jsme tady v malém domečku, tak to jde trošku ztuha," řekl Marek Brodský pro ŽivotvČesku.cz s tím, že alespoň rodinný kolektiv zůstává utužen.

"Ale musím uznat, že jsme na sebe všichni hodní, tak se máme celkem dobře. Velmi se těším, až si budu moct zajít s kamarády na pivo do hospody," dodal Marek Brodský pro ŽivotvČesku.cz

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.