Marek Lambora a Andrea Bezděková se rozešli. Modelka ještě v září promluvila ke společné dovolené

Herec Marek Lambora
Herec Marek Lambora
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 11. 2021

Nadějný herec Marek Lambora (26) prožívá těžké období a fanouškům prozradil, že jeho vztah s modelkou Andreou Bezděkovou (27) je v troskách. Právě Andrea Bezděková přitom pro ŽivotvČesku.cz, soudě podle vyjádření níže, nedávno tvrdila, jak si vztah cení a chrání.

Oblíbený herec, který na sebe výrazně upozornil v seriálu Ulice a výrazná modelka, která si muže mohla vždy vybírat, se dali dohromady loni v zimě. Když tehdy redakce modelku kontaktovala, tak Andrea Bezděková uvedla, že cítí tlak a že ke vztahu se začne vyjadřovat, až bude mít jistotu. Vždy na ní bylo patrné, jak si vztah cení a hlídá.

Zamilovaný pár ještě v létě stihl dobrodružnou dovolenou v Chorvatsku, ale na podzim se začalo v pražských klubech a na módních přehlídkách šuškat a spekulovat, že vztah mladého páru není tak intenzivní, jako tomu bylo na začátku roku.

"S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili, abych usadil ty všelijaké otazníky zpátky do tečky, jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu," přiznal herec na svém instagrovém profilu. Z jeho až patetických slov je patrné, že rozchod ho bolí.

Redakce ŽivotvČesku.cz se pokusila v neděli kontaktovat také svůdnou modelku, ta ale měla telefon vypnutý. "S Markem uvidíme, co ty dny přinesou, já moc neplánuji," uvedla Andrea Bezděková na konci září, když se redakce ŽivotvČesku.cz modelky ptala, kam pojedou na zimní dovolenou. Nyní to vypadá, že pokud někam spolu ještě někdy vyrazí, tak zřejmě jako kamarádi.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.