Marek Lambora má novou přítelkyni. Polibky v centru Prahy. Partnerka Andrea promluvila o tlaku

Herec Marek Lambora
Herec Marek Lambora
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 2. 2021

Už v létě se objevily informace, že herec Marek Lambora (25) a Česká Miss 2016 Andrea Bezděková (27) tvoří pár. Tehdy vztah potvrdit nechtěli. Herec, který kariéru zatím postavil hlavně na účinkování ve známém seriálu, si soukromí chrání. Přesto byla dvojice spolu vyfotografována v centru Prahy. "Zatím se k tomu vyjadřovat nechceme, až to budeme chtít udělat, tak ne pod nějakým tlakem," uvedla ke společným fotkám pro ŽivotvČesku.cz okouzlující modelka.

Fanoušci o tom dlouho spekulovali, nyní je to potvrzeno. Marek Lambora, který exceluje jako Janek Linhart v seriálu Slunečná, už není sám. Fotografové deníku Blesk ho vyfotili na romantické procházce mrazivou Prahou po boku půvabné modelky Andrey Bezděková, která se pyšní titulem Česká Miss 2016.

"Zatím se k tomu vyjadřovat nechceme, až to budeme chtít udělat, tak ne pod nějakým tlakem," uvedla ke společným fotkám pro ŽivotvČesku.cz pohledná modelka s tím, že vše má svůj čas.

První spekulace, že Marek Lambora je zadaný, se objevily už v létě. Sympatický herec se totiž objevoval v místech, kde se dalo narazit také na Andreu Bezděkovou.

Například si oba zcela »náhodou« udělali výlet na Kokořínsko. Tehdy pár kolem svého vztahu ještě mlžil. Když je nyní ale fotografové přistihli i při polibku, je zřejmé, že našli spolu štěstí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.