Marek Lambora popsal krásy vztahu s modelkou Andreou Bezděkovou. Společná práce nevadí, hodnotí odborník

Herec Marek Lambora
Herec Marek Lambora
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 10. 2021

Prožívají lásku a dopřávají si společné chvíle, které jsou pro ně vzhledem k jejich pracovnímu vytížení hodně vzácné. Herec Marek Lambora (26), kterého si televizní diváci zamilovali jako podnikatele Janka Linharta v seriálu z farmářského prostředí, promluvil o romantickém vztahu se svou partnerkou, modelkou Andreou Bezděkovou (27). "Existují páry, které musí spojovat profesní život se soukromým, aby fungovaly. Společná práce nevadí, ale je důležité, aby pár měl také svůj vlastní život. První dítě by pak partneři měli mít ideálně do třiceti let, když se začne v 26, 27 letech, tak je to lepší než ve 34 letech," vyjádřil se psycholog Jeroným Klimeš (54) pro ŽivotvČesku.cz.

Tvoří jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu. Když se letos v únoru dostaly na veřejnost zamilované fotky Marka Lambory s jeho krásnou přítelkyní, fanoušci ji přijali až překvapivě dobře - přáli jemu i oběma partnerům především štěstí. Jeho láskou je modelka a Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, v níž našel ženu svých snů.

V televizním pořadu Show Jana Krause se jindy ohledně svého soukromí nepříliš sdílný představitel sympaťáka ze seriálu Slunečná, který byl dlouhou dobu spojován s kolegyní, herečkou a zpěvačkou Evu Burešovou (28), rozmluvil o svém vztahu s půvabnou tmavovláskou.

"Určitě je se mnou šťastná, klape to. Samozřejmě si vyhovujeme a hodně se spolu smějeme. Opatří mi, co mi jen na očích vidí. Máme i společný humor, to je asi to nejdůležitější. Musím ji fotit, už jsem se s tím ale naučil pracovat. Problém vznikl v tom, že nejsem fotograf a ona je zvyklá na fotografy. Taky mě fotí, ale líp, tam už se nic předělávat nemusí. Jako každá žena má ráda romantické filmy a myslím si, že jako partner jsem romantický. Třeba jen tak z ničeho nic řeknu hezké věci, že ji mám rád nebo vymyslím nějaký pěkný výlet," řekl Marek Lambora v divácky oblíbeném pořadu.

Existuje několik zásad, které jsou pro upevnění vztahu stěžejní – ať už jde o komunikaci nebo třeba důvěru. Překážkou nemusí být ani skutečnost, že partneři žijí v podobném pracovním světě, který je do jisté míry spojuje, jako tomu je v případě právě Marka Lambory a Andrey Bezděkové.

"Společná práce nevadí, ale je důležité, aby pár měl také svůj vlastní život, vztah nesmí být monotónní. Jestli spolu partneři mohou pracovat, hodně závisí na osobnostních vlastnostech. Existují páry, které musí spojovat profesní život se soukromým, aby fungovaly. Pak jsou ale dvojice, které to naopak rozbíjí. Vždycky je třeba se podívat, zda mám kvalitní vztah. Pokud si řeknu, že ano a mám perfektního partnera, tak budu chtít vztah »zakonzervovat«. A ideální je mít minimálně první dítě do třiceti let, když se s dětmi začne v 26, 27 letech, je to lepší než ve 34 letech," vysvětlil zkušený psycholog a odborník na vztahy Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.