Marek Lambora promluvil o zamilované dvojici z farmářského seriálu. Eva Burešová řekla, v čem si spolu rozumí

Herci Eva Burešová a Marek Lambora
Herci Eva Burešová a Marek Lambora
Foto: Se svolením TV Prima
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 6. 2021

V lednu loňského roku se na televizních obrazovkách objevil v seriálu z farmářského prostředí a okamžitě si získal oblibu diváků a především divaček. Herec Marek Lambora (26) je sympaťák tělem i duší a mnozí fanoušci si přáli, aby tvořil s kolegyní a zpěvačkou Evou Burešovou (27) pár i ve skutečném životě. Oba našli lásku po boku někoho jiného, ale rodák z Ústí nad Labem má jasno v tom, proč si příběh seriálové dvojice získal takovou oblibu.

Láska na place může někdy přerůst ve skutečnou, ale v případě Marka Lambory a Evy Burešové vzniklo přátelství, kterého si oba cení. Představitel Janka Linharta z farmářského seriálu tvoří pár s modelkou a Českou Miss 2016 Andreou Bezděkovou (27) a partnerem Evy Burešové je zase uznávaný šéfkuchař Přemek Forejt (34).

Úspěch příběhu hlavní herecké dvojice stojí podle slov Lambory na silných emocích. "Slunečná je fenomén asi proto, že je to romantika. Spousta seriálů kolem nás je z lékařského prostředí nebo jsou kriminální a detektivní – řekněme náročnější. A tohle je příběh lásky se všemi zápletkami. Samozřejmě je to z hezkého prostředí, jsou tam zvířata, venkov… Když má někdo seriál rád a sleduje ho pravidelně, rozumím tomu, že si ke dvěma postavám vytvoří jisté pouto. Rád by ty dva viděl vedle sebe i v reálném životě. Ale takhle to nebylo a myslím si, že se to ani nestane (směje se)," řekl Marek Lambora v rozhovoru pro Český rozhlas Dvojka.

Společně s Evou Burešovou vytvořil nejen ústřední dvojici populárního »primáckého« seriálu, ale zasedli spolu také do křesel porotců v posledním ročníku show plné kostýmů. "Je to samozřejmě úplně jiná kolegiální disciplína, než je hraní. Ale my si s Márou hodně rozumíme v hudbě a v těchto věcech. Jeho názory jsou vždycky na místě. Když Mára někoho kritizuje, tak je to vždycky velmi slušně a umí to podat tak, že vlastně nikoho nezkritizuje a neurazí," nešetřila milýma slovy na kolegu pro ŽivotvČesku.cz již dříve Eva Burešová, představitelka Týny Popelkové z televizního hitu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.