Marian Bojko vytáhl nůž ve Sněmovně. Bylo to omylem, hájí se kolega Lubomíra Volného

Marian Bojko a Lubomír Volný
Marian Bojko a Lubomír Volný
Foto: Se svolením Mariana Bojky

Poslanci Lubomír Volný (58) a Marian Bojko ve Sněmovně sedí za plexisklem, protože odmítají nosit roušky či respirátory. Fotograf zachytil, jak Marian Bojko vytáhl v lavici nůž. Zdálo se, že bude svačit. "Nůž jsem otřel, byl špinavý," uvedl poslanec pro ŽivotvČesku.cz.

Poslanci Lubomír Volný a Marian Bojko jsou v posledních týdnech v centru veřejného zájmu, protože odmítají na veřejnosti nosit ochranu dýchacích cest a kvůli rebelii skončili ve Sněmovně za ochranným plexisklem.

Druhý ze jmenovaných poslanců na sebe upozornil i během středečního jednání, když ho fotograf webu idnes.cz zachytil při manipulaci s menším nožem. Poslanci neprocházejí při vstupu do Sněmovny kontrolou a vypadá to, že Marian Bojko žádné nařízení neporušil. Zdálo se, že ve sněmovní lavici se chystá svačit, ale sám nabídl jiné vysvětlení.

Retardland v kostce

Zveřejnil(a) Michael Skřivan dne Středa 24. března 2021

"Nevzal jsem si nůž na svačinu, vzal jsem si jinou kabelu na notebook a našel jsem nůž, který tam byl několik měsíců. Jen jsem ho otřel, byl špinavý," uvedl poslanec pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si není vědom toho, že by porušil nějaké nařízení.

Moderátorka a politička Jana Bobošíková (56) bude v říjnových volbách do Poslanecké sněmov...

Zavřít reklamu