Mariana Prachařová otevřeně o hubnutí: Stála jsem na pokraji toho spadnout do problémů s jídlem, napsala

Mariana Prachařová přiznala problémy s hubnutím
Mariana Prachařová přiznala problémy s hubnutím
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 11. 2020

Herečka a zpěvačka Mariana Prachařová (26) pochází ze slavné herecké rodiny, její bratr je herec a moderátor Jakub Prachař (37) a rodiči pak úspěšní herci Dana Batulková (62) a David Prachař (61). Mariana je také oblíbená influencerka, která má na svém Instagramu více jak 148 000 sledujících. Nyní promluvila o tom, že se ocitla na hraně problémů s poruchou příjmu potravy a není to pro ni lehké.

Mariana Prachařová v sobě nezapře hereckou krev a její příjemný projev těší nejen diváky na kanále YouTube, ale také na jejím Instagramu. Sympatická blondýnka má drobnou postavu a měří 158 cm. Vždycky působila zdravě sebevědomě a nebylo na ni znát, že by v hlavě řešila problémy spojené s váhou, hubnutím nebo postavou. Ale opak je pravdou. "Takže chci jen říct, že já jsem stála na pokraji toho do problému s jídlem spadnout a možná do něho i trochu spadla. Myslela jsem si, že jídelníček a nějakej řád mi pomůže a vše se vrátí do normálu, ale zatím se tak nestalo nebo aspoň ne úplně. O tomhle problému jsem mluvila v podcastu už v létě a teď jsem tady o pár měsíců později zase o pár kilo lehčí a nemám z toho radost. Hlavně z toho, že jsem lhala sobě i okolí, že už je všechno dobrý," promluvila otevřeně ve svém příspěvku na sociálních sítích.

Herečka se dostala do situace, kdy jako žena s krásnou štíhlou postavou ztratila několik kilogramů, kvůli kterým se trápí. "Vy mi píšete, jak mi to teď sluší, už jsem ale dostala i pár zpráv, že jsem hubená až moc. A i když vím, že ty hezký zprávy myslíte dobře, já se pak o to víc »bojím« přibrat. V hlavě mám to, že pokud přiberu, vy si toho všimnete, budete si říkat, jak jsem ztloustla nebo mi to psát. Přitom je úplně jedno, co si myslí ostatní. Je to přece moje tělo a můj život. Jenže když jste tady každý den souzení tolika lidmi, je těžký se tím nenechat ovlivnit, je těžký, aby vám na názoru okolí nezáleželo," vysvětlila Mariana Prachařová na svém oficiálním profilu.

Její otevřené a upřímné přiznání vyvolalo vlnu podpory a pozitivních komentářů. Mezi známými tvářemi, které se k jejímu příspěvku vyjádřily, byly například blízká kamarádka a populární youtuberka Helena Navrátilová (25) alias Helluno, se kterou společně tvoří také podcast Sarkastický kafe, herečka Yvetta Blanarovičová (57) nebo bývalá první dáma Dagmar Havlová (67).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.