Marie Růžičková se opět proměnila. Černou barvu na vlasech nahradila zrzavá. Manželce hokejové legendy světlejší odstín sakra sluší

Marie Růžičková
Marie Růžičková
Foto: Se svolením Marie Růžičkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2022

Někteří lidé si užívají, když mohou experimentovat se svými vlasy. To je i případ pohledné Marie Růžičkové (34), která se nebojí sáhnout k extravagantnějším experimentům. Manželka Vladimíra Růžičky (59) už vyzkoušela řadu vlasových proměn, tentokrát se ukázala v zrzavé barvě. "Je to už nějaký pátek, kdy jsem o tom mluvila, ale časem chci vlasy zesvětlovat a dostat se na svou původní blond," řekla pro ŽivotvČesku.cz manželka slavného hokejového trenéra, která se ještě nedávno pyšnila tmavými vlasy.

Nepochybně patří mezi velmi aktivní ženy na sociálních sítích. Marii Růžičkovou sleduje na Instagramu řada lidí už jen z důvodu, že často předvádí nejrůznější vlasové kreace. Tentokrát překvapila zrzavým odstínem, který jí velmi sluší. Jako rusovláska vzbudila zvědavost u řady fanoušků, které zajímá, zda skutečně bude za nějaký čas blondýna.

"V současné době vlasy zesvětluju. Původně jsem vlastně blondýnka, jenom na to u mě lidé nejsou zvyklí. Od 14 let jsem se barvila načerno, ale mám v plánu se vrátit ke své původní barvě, což se teď postupně děje. Teď budu ale chvilku zrzka," uvedla pro ŽivotvČesku.cz sympatická Marie Růžičková.

Když se aktuálně půvabná manželka slavného hokejového útočníka a trenéra proměnila v zrzku, mnohé nepochybně napadlo, že by klidně mohla dělat dvojnici herečce Mille Jovovichové, která podobnou barvu vlasů měla v legendárním snímku Pátý element. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.