Reklama:

Markéta Konvičková se pochlubila. Za krátko 5 kilogramů dole. Popsala, jak hubnutí zvládá v roli maminky

Zpěvačka Markéta Konvičková
Zpěvačka Markéta Konvičková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 11. 2021

Zpěvačka Markéta Konvičková (27) si již přes rok užívá mateřské povinnosti. Její čtrnáctiměsíční dcera Amálka se má čile k světu, a tak se Markéta může pomalu vracet ke svému obvyklému dennímu režimu. V poslední době se necítila ve svém těle nejlépe, a proto se rozhodla s nadbytečnými kilogramy zabojovat. "Není to ale ani tak o hubnutí jako o tom, cítit se fyzicky dobře," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Markéta Konvičková o sobě poprvé dala vědět v Česko Slovenské SuperStar, kde se probojovala do finálové desítky. Přestože nezvítězila, na hudební scéně se uchytila a dnes má za sebou již pět vydaných desek. V loňském roce se jí narodila dcera Amálka, kterou má se svým snoubencem, pilotem René Kubošem (33). Právě mateřství ovlivnilo zpěvaččinu postavu, roli ale hrály i jiné faktory.

Reklama:

V roce 2019 prodělala zpěvačka vážné onemocnění. Jednalo se o nádor na vaječníku a způsobil, že zpěvačka otékala v obličeji, přibrala a dokonce jeden čas musela nosit paruku. Než nemoc přiznala veřejně, musela si vyslechnout řadu nepěkných narážek na svůj vzhled. Internetoví hateři jí například vyčítali, že to přehání s botoxovými injekcemi nebo alkoholem.

Před několika dny se Markéta Konvičková na svém Instagramu pochlubila, že v poslední době zhubla. "Úplně ve formě se momentálně ještě necítím, i když jsem něco kolem pěti kilogramů zhubla. Ale tím, že je Amálka už větší a trochu samostatnější, tak mi to umožňuje se pomalu vracet do nějakého režimu, cvičení a podobně. Nemám ale v plánu nějak hubnout, spíš se cítit dobře a udělat něco pro zdraví," řekla maminka roční holčičky pro ŽivotvČesku.cz.

Zatímco mnohé maminky na mateřské se uchylují k různým domácím cvičením, Markétu Konvičkovou na to prý příliš neužije. "Někdo si třeba doma vytáhne karimatku, ale musím se přiznat, že mě to prostě nebaví. Před těhotenstvím jsem byla zvyklá spíš chodit na bikram jógu a i teď mi více vyhovuje mít trenéra a opravdu muset někam za sportem vyrazit," prozradila pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka.

Sympatická blondýnka připouští, že zvládat mateřství a cvičení zároveň není jednoduché, ale není to nemožné. "S dítětem je to sice náročnější, ale přijde mi, že často jsou za tím spíše výmluvy nebo únava. Ale když se člověk přeci jen do sportu pustí, začne se třeba zabývat tím, co jí, tak se cítí více uvolněně a pohodlně ve svém těle," dodala pro ŽivotvČesku.cz Markéta Konvičková.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: