Marta Jandová se vrací jako porotkyně talentové show. Každý den je lepší než ten předešlý, říká

Nextfoto
Zpěvačka Marta Jandová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 27. 6. 2021

Už brzy se na televizní obrazovky vrátí oblíbená talentová soutěž, která divákům v minulosti nabídla rozmanitá vystoupení nadaných lidí, ale i těch, kteří si mysleli, že talent mají, ale pravda to nebyla. Castingy a natáčení pozdržela pandemie koronaviru - slavné osobnosti, které jsou součástí projektu, se proto nyní radují, že se konečně vrací. "Kolegy jsem skoro uškrtila, když jsem je objímala," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka a jedna z porotkyň Marta Jandová (47). Prozradila také, jak na ni soutěžící zatím působí.

Po pauze způsobené pandemií koronaviru se na obrazovky co nevidět vrátí oblíbená talentová show. Aktuálně probíhá natáčení castingových kol. "Musím říct, že to je opravdu fajn. Moc jsem se těšila a je vidět, že byla pauza. Lidé měli čas trénovat a získali odvahu se skoro po dvou letech zase přihlásit. Je to super, mám pocit, že každý den natáčení je lepší než ten předešlý. I přivítání se všemi bylo hezké a vřelé, moje kolegy jsem skoro uškrtila, když jsem je objímala," řekla pro ŽivotvČesku.cz Marta Jandová, která v soutěži působí jako porotkyně.

Show pozměnila moderátorskou sestavu. Stálici Davida Gránského nyní doplňuje Jasmina Alagič, která už v minulosti moderovala například SuperStar. "My moderátory vlastně skoro nevidíme, protože čísla komentují v pozadí, když je zrovna sledujeme. Vidíme se na začátku a na konci, jinak se potkáme jen v zákulisí. Musím říct, že si opravdu sedli a Jasmina to dělá moc dobře, takže se mi to líbí," prozradila pro ŽivotvČesku.cz oblíbená zpěvačka.

Podle jejích slov už show měla spoustu zajímavých čísel. "Je to hodně zvláštní, ale letos mě překvapují lidé, u kterých si při příchodu řeknu, že to bude hrůza, ale pak mi spadne brada. Dokonce už jsem několikrát křičela, protože tam bylo nebezpečné číslo, během kterého se ve světě už v minulosti někdo zabil. Opravdu se je na co těšit. My za porotcovským stolem nemáme šanci si vůbec odpočinout, protože je tam spousta dobrých, veselých nebo až strašidelných vystoupení," přiblížila Marta Jandová pro ŽivotvČesku.cz letošní natáčení a talenty.

Porota se skládá z Marty Jandové, Jakuba Prachaře, Diany Mórové a Jaro Slávika. Právě poslední jmenovaný vždy platil za přísného kata, který se nebál nepovedené nebo špatně provedené vystoupení bez servítek zkritizovat. O jeho pověstný přístup diváci nepřijdou ani letos.

"Jaro má srdce na správném místě a ví, ke komu může být upřímný a koho by kritikou do budoucna zranil. Mladším lidem nebo dětem nemůžete říct něco špatného, musíte to hezky zabalit do vaty, protože dítěti nechcete srazit sebevědomí na celý život tím, že někdo řekne vtipnou hlášku. Ale když tam přijde někdo, kdo si za uši zaslouží, tak Jaro Slávik nešetří kritikou. Jako v minulosti," dodala Marta Jandová pro ŽivotvČesku.cz.

V září začalo období, kdy se na obrazovku vrátily oblíbené televizní talentové soutěže. Di...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu