Martin Kocián si nechal udělat nový účes s krátkým culíkem. Plešatím, a hodí se to i kvůli práci, vysvětlil

Martin Kocián se pochlubil novým účesem
Martin Kocián se pochlubil novým účesem
Foto: ŽivotvČesku
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2021

Bývalý člen kapely Lunetic se pochlubil novým nezvyklým účesem. Martin Kocián (44) dosud nosil své blond vlasy v krátkém sestřihu, nyní má hlavu po stranách vyholenou a »číro« v culíku. Vlasová proměna není jen otázkou stylu, ale i praktičnosti. "Ten účes mám proto, že když dělám svou práci, svařuju, tak pak nemám nepořádek v hlavě," řekl Martin Kocián pro ŽivotvČesku.cz a popsal, jaký další důvod ke změně vizáže měl.

Zakladatel a bývalý člen zřejmě nejpopulárnější české chlapecké kapely z 90. let s názvem Lunetic Martin Kocián výrazně změnil vizáž. Zatímco v posledních letech nosil své blond vlasy v klasických krátkých střizích, které odpovídaly dobovým trendům, před nedávnem se rozhodl k razantnímu kroku. Hlavu si po stranách nechal vyholit a vlasy nechal jen uprostřed. Konce vlasů svázal do krátkého culíku.

Někdejšího idola dívek a žen k proměně přiměly hned dva důvody. "Pravda je taková, že mám kouty na hlavě, a to už poslední čtyři roky. Proto jsem si to hodil do »číra«. Ty kouty se zvětšují a plešatím," přiznal Martin Kocián pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jeho aktuální účes je i praktický.

Martin Kocián během loňského roku vystřídal řadu zaměstnání, umělecké sféře totiž epidemická situace nepřála, a aktuálně se hudebník živí manuálními pracemi. I v tomto ohledu mu nový účes poskytuje výhody.

"Ten účes mám proto, že když dělám svou práci, svařuju, tak pak nemám nepořádek v hlavě, jak to mám uhlazené. Od té doby, co dělám jako instalatér, mám tenhle účes. Dělám vodu, plyn a topení," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Martin Kocián.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.