Martin Schreiner jako James Arthur: Porota tleskala vestoje. Vyzpíval si vítězství

Martin Schreiner zvítězil v posledním díle
Martin Schreiner zvítězil v posledním díle
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 11. 2020

Televizní diváci mají za sebou další díl sedmé řady populární show plné kostýmů a masek. Tentokrát se do své role moderátora po karanténě vrátil Vladimír Polívka (31). A zároveň v kompletním složení i porota. Hostem tentokrát a naposledy byla herečka Patricie Pagáčová (31), která suplovala původně jiného hosta. Soutěžící opět předvedli show, která ohromila diváky. Ovšem vítěz mohl být jen jeden a tím se stal zpěvák Martin Schreiner (22).

Předchozí díly musely být v improvizovaném podání, a to kvůli indispozici soutěžících i poroty v souvislosti s epidemií. Moderátor pořadu Vladimír Polívka musel být v povinné karanténě, koronavirem onemocněla Eva Burešová či Erika Stárková. Již dříve se s infekcí potýkala Bára Basiková.

Další díl populární show přinesl řadu zajímavých momentů, ale i kostýmů a interpretací skladeb od populárních autorů.

Eriku Stárkovou viděli diváci jako Pink. Hudebník Jordan Haj vystoupil jako Jiří Korn, Andrea Kalousová to rozjela jako Dua Lipa. Zpěvačka Bára Basiková ohromila jako Liza Minnelli. Herečce Jitce Čvančarové sedla skladba od Eltona Johna. Bořek Slezáček se představil jako Conchita Wurst. Vystoupení Alberta Černého, který vystoupil v poměrně náročné dvojroli, kdy zpíval jako George Michael a Luciano Pavarotti, ocenila porota i diváci.

Ovšem vítezství patřilo zpěvákovi Martinu Schreinerovi, který se bravurně zhostil skladby od Jamese Arthura, což bylo velmi kladně hodnoceno porotou, která poté, co Martin dozpíval tleskala vestoje.

Porotci celkové hlasování zkomplikovali tak, že v prvotním bodování dali všem soutěžícím stejně. Následně pět bodů přidělovali soutěžící svým kolegům. Zůstala tři jména, která měla shodný počet. Tím se rozhodnutí o vítězi vrátilo zpět před porotu, která rozhodla o sympatickém Martinovi Schreinerovi.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.