Martin Schreiner promluvil o účinkování v show plné kostýmů. Zhodnotil i výkony Jitky Čvančarové

Zpěvák Martin Schreiner
Zpěvák Martin Schreiner
Foto: nextfoto.cz

Martina Schreinera (22), bronzového finalistu letošního ročníku pěvecké soutěže, můžeme od září vídat na televizních obrazovkách v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Martin prozradil, jak prožívá svou účast v soutěži, promluvil i svých kolegyních.

Sympatický zpěvák s hlasem jako zvon, který se jako poslední mužský zástupce probojoval do TOP 3 letošní SuperStar, dostal po skončení soutěže řadu pracovních příležitostí. Mezi nimi byla i nabídka na účast v celosvětově úspěšném formátu Tvoje tvář má známý hlas. Obával se především ztvárnění ženské role, které se nevyhnul hned v prvním kole. "Věra Špinarová je naše hudební legenda. Samozřejmě jsem myslel na to, abych její podobu nepřehnal a nebylo to už příliš. Opravdu jsem se snažil, aby to působilo maximálně přirozeně. Nezbavil jsem se ani strachu, že mi vypadne text nebo zakopnu v botách na platformě, které patřily k mému kostýmu, " přiznal Martin pro ŽivotvČesku.cz.

V tom, co je pro něj v soutěži nejtěžší, má jasno. "Přiblížit se osobnosti vybraného umělce je asi ta nejnáročnější výzva. Soustředíte se na gesta, barvu hlasu i celkový projev. Musím zmínit i vzhled, který je vždycky úžasným výsledkem práce našich šikovných maskérek, kostymérek a vlásenkářek. Ale právě popasovat se někdy s maskou nebo složitějším kostýmem, dá taky docela zabrat," upřesnil mladý zpěvák.

Překvapením v soutěži byly pro něj dvě dámy, které má obě velmi rád a jejich kariéru dlouhodobě sleduje.

"O Báře Basikové všichni víme, jaká je skvělá zpěvačka. Její talent však předčil moje očekávání. Navíc je to opravdu úžasný člověk a moc si jí vážím. Jitku Čvančarovou máme zase v povědomí hlavně jako přední českou herečku, ale dřímá v ní i velký pěvecký talent,“ dodal zpěvák, který se ve třetím finále Tváře promění ve skotského zpěváka Lewise Capaldiho, jehož hit Someone You Loved si zamilovali lidé po celém světě.

O sobotním večeru se televizním divákům představil třetí díl sedmé řady populární show pln...