Reklama:

Martina Balogová prochází významnou proměnou. Zpěvačka nejprve zhubla, teď ukázala "přifouknuté" rty

Zpěvačka Martina Balogová
Zpěvačka Martina Balogová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 5. 2023

Martina Balogová (44) o sobě dává po delší době hudebně vědět. Na konci loňského roku se pochlubila tím, že zhubla. "Mám dole sedm kilogramů," uvedla tehdy na dotaz pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka. Teď fanouškům ukázala další změnu ve svém životě, a to estetickou. Nechala si totiž »přifouknout« rty.

Reklama:

Finalistka SuperStar z roku 2004 Martina Balogová není v poslední době na hudební scéně výrazná, jako tomu bylo dříve. Přesto však zpěv na hřebík nikdy nepověsila, protože jej vyučuje. Plavovlasá zpěvačka se teď pochlubila, že podstoupila zákrok, aby byla lidově řečeno ještě hezčí. Nechala si vyplnit rty na jedné estetické klinice. "Děkuji za krásné rty," uvedla ke snímku na sociální síti Instagram.

Reklama:

V posledních měsících se nadaná umělkyně snaží poměrně významně pracovat na svém zevnějšku. Redakci ŽivotvČesku.cz se v závěru loňského roku pochlubila s výsledkem svého hubnutí.

"V současnosti mám 66 kilogramů," uvedla finalistka historicky první pěvecké show SuperStar, která na sebe před lety upozornila velmi výrazným hlasem, a kdyby se pro to rozhodla, mohla nejspíš udělat velkou hudební kariéru.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: