Martina Gavriely ukázala, jak její syn roste jako z vody, a promluvila i o jeho otci. Mají oba hrozně velkou hlavu, říká moderátorka

Moderátorka Martina Gavriely
Moderátorka Martina Gavriely
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 3. 2022

Moderátorka Martina Gavriely (43) je matkou dvou dospělých dětí a také tříletého rošťáka Leeho. Právě ten jí prý v životě v mnohém pomohl. "Kdybych ho neměla v pozdním věku, nejspíš už bych byla zapšklá bába, přece jen už mám ráda svůj klid," přiznala pro ŽivotvČesku.cz.

Martina Gavriely, kterou diváci znají jako moderátorku VIP zpráv na Primě nebo reality show Hotel Paradise, prožívá momentálně šťastné rodinné chvíle. S partnerem, muzikantem Marcusem Tranem (36), si užívají výchovu tříletého syna Leeho, který jako by svému tatínkovi z oka vypadl. Pro ŽivotvČesku.cz se moderátorka svěřila, v čem všem si jsou dva důležití muži jejího života podobní.

"Mají oba hrozně velkou hlavu. Také jsou podobně paličatí, jestli se to tak dá říct, a oba jsou citliví. Kromě toho Lee podědil po Marcusovi lásku k hudbě. Nečekala bych, že se to projeví už v tak nízkém věku. Ale syn moc rád chodí s tátou na pódium, když hraje, napodobuje muzikanty, které má rád, a má nakoukané všechny jejich pohyby. Také zkouší hrát na bicí. Já tomu sice moc nerozumím, ale ti, kdo ano, mi říkali, že malé děti většinou bubnují jako panáčci, a když zvládají třeba použít každou ruku jindy, je to známka toho, že mají hudební nadání," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Martina Gavriely, do které by nejspíš jen málokdo řekl, že je již babičkou.

Její dcera Jessica (20) jí totiž porodila vnučku Olivii Rose (1), a tak je v rodině skutečně veselo. Dceru, stejně jako syna Antonia (18), má Martina s bývalým manželem, izraelským podnikatelem Arielem Gavrielym. Manželství se však posléze rozpadlo. Nyní je bývalá playmate spokojená po boku svého nynějšího partnera Marcuse a je velmi šťastná, že může být maminkou malého Leeho.

"Ve dvaceti bylo sice mít děti v mnohém jednodušší, ale na druhou stranu v pozdějším věku to ženu omladí. Nemyslím tělesně, ale uvnitř. Kdybych neměla syna, nejspíš už bych teď byla zapšklá bába, mám ráda svůj klid. Teď si to ale užívám a také si všeho mnohem více vážím, třeba toho, že je dítě zdravé a já také. To už není samozřejmost," dodala pro ŽivotvČesku.cz Martina Gavriely, co jí mateřství přineslo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.