Martina Gavriely už podruhé podstoupila chirurgickou úpravu očních víček. Musela jsem si dělat linky jako čarodějnice, prozradila

Martina Gavriely
Martina Gavriely
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2022

Moderátorka Martina Gavriely (43) věří, že není třeba se stydět za využití možnosti odstranění nedostatků. Na sociálních sítích se proto bez obav svěřila s tím, že si nechala už podruhé chirurgicky upravit horní víčka. "Já si vždycky dělala make-up a po hodině jsem tam nic neměla," vysvětlila moderátorka pro ŽivotvČesku.cz, proč zákrok podstoupila. Podělila se také o vtipný moment, který zažila po operaci.

Přestože už je babičkou, zůstává Martina Gavriely stále neuvěřitelně atraktivní ženou. Sama si na sobě, stejně jako každá zástupkyně něžného pohlaví, všímá nedostatků, kterých se ráda zbaví. Proto podstoupila chirurgickou úpravu horních víček, na které už jednou byla. Věděla tak moc dobře, do čeho jde. Tentokrát se ale šetří.

"Když jsem byla poprvé, tak jsem třetí den po operaci šla přehlídku, protože jsem si ji zapomněla škrtnout v diáři. Já jsem si přes náplasti namalovala stíny a normálně to nikdo nepoznal, to bylo neuvěřitelné. Teď jsem poprvé v životě šla domů a dala si zodpovědně ledy na oči a jsem jako malované vejce. Oteklá ale nejsem a čeká mě vyndání stehů," popsala Martina Gavriely pro ŽivotvČesku.cz, jaký rozdíl pozoruje mezi obdobím po zákroku kdysi a dnes.

Skleslá oční víčka trápí ženy víceméně bez rozdílu věku, jejich velikost a tvar může ovlivnit nejen věk, ale také genetika. Leckdo tak tento zákrok podstupuje i ve velmi mladém věku, stejně jako moderátorka kdysi. Nyní se ho rozhodla zopakovat především proto, že měla mnoho práce s líčením.

"Já si vždycky udělala make-up a po hodině jsem tam nic neměla. Musela jsem si dělat linky jako čarodějnice, takže když jsem měla zavřené oko, tak bylo vidět, jak jsou dlouhé, ale když jsem měla otevřené, tak byly malinké," vysvětlila Martina Gavriely pro ŽivotvČesku.cz, co ji před zákrokem trápilo.

Po takovém zákroku je normální v obličeji několik dní vypadat jinak, trpět například otokem nebo mít modřiny. Právě k tomu se váže vtipná historka, kterou dnes může moderátorka, odbornice na prodlužování vlasů, trojnásobná máma a babička vyprávět. Podařilo se jí totiž nechtěně vyděsit partnera, na jehož návrat domů do noci čekala.

"Já doma straším děti i Marcuse. Ten vždy končí v noci, přijede ze studia a otevřel dveře zrovna, když jsem za nimi stála, tak měl málem chudák infarkt. Včera k nám přišel soused na pivo. A jak to nemám oteklé a necítím ani ty náplasti, tak lidem nic neříkám, neuvědomuji si to. Normálně funguju, lidi na mě koukají a mně až po půlhodině dojde, že mám ty náplasti," povyprávěla Martina Gavriely pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem, s čím se po zákroku setkává.

Martinu Gavriely překvapilo nejen to, jak dobře se po zákroku cítí, ale také samotný jeho průběh. Díky tomu, že má srovnání z dob dřívějších, si mohla všimnout nejen toho, že se na klinice cítila díky milému personálu velmi dobře, ale také toho, že ze sálu byla pryč za výrazně kratší dobu.

"Když jsem poprvé byla na téhle operaci asi před 12 lety u stejného doktora, tak jedno oko dělal asi 20 minut, teď jsem měla obě oči hotové za 15 minut. Říkala jsem, že to je jediná operace, kterou v životě nezopakuju, protože to není úplně příjemné, když vám to dělají laserem a ono to smrdí, ale jediné, co bolí, je injekce, pak už nic necítíte," dodala Martina Gavriely pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.