Martina Kociána během dovolené opustila přítelkyně, beze slova odjela. Rozešli jsme se, aniž bychom si to řekli, postěžoval si

Bývalý hudebník Martin Kocián
Bývalý hudebník Martin Kocián
Foto: ŽivotvČesku
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 7. 2021

Zpěvák, moderátor a dnes řemeslník Martin Kocián (44) si plánoval krásné léto. Jednou z náplní jeho programu měla být dovolená s přítelkyní Bárou, kterou pozval pod stan. Když se ale ráno probudil, žena byla pryč a beze slov se s ním rozešla. "Kamarád mi ráno řekl, že důvodem jejího náhlého útěku byla moje plynatost a chrápání," posteskl si Martin Kocián pro ŽivotvČesku.cz.

Dovolená má být příjemným obdobím v roce, kdy lidé opustí všednost každodenního života a odjedou si odpočinout na místo, kde jim je dobře a s lidmi, které mají rádi. Přesně takhle si pár nocí pod stanem představoval Martin Kocián, který chtěl se svou přítelkyní strávit čas v přírodním prostředí. Místo toho ale došlo k nečekanému a nevyslovenému rozchodu.

"V neděli nepřišla na nádraží, do kempu pak dorazila kolem deváté večer. Po postavení našeho stanu, na který jsem čekal, jsme si opékali buřty. Šel jsem si jako první lehnout a tvrdě usnul," popsal Martin Kocián pro ŽivotvČesku.cz začátek dovolené, jejíž průběh si představoval úplně jinak.

Bývalého člena kdysi populární skupiny Lunetic čekalo po probuzení velmi nepříjemné překvapení. Představa o romantické dovolené se rázem rozplynula - přítelkyně byla pryč, odjela bez jediného slova a její útěk mu musel vysvětlit kamarád.

"Ráno mi řekl, že důvodem jejího náhlého útěku byla moje plynatost a chrápání. Těšil jsem se na společnou dovolenou, ale nakonec, či spíše na začátku, jsme se rozešli, aniž bychom si to řekli," dodal pro ŽivotvČesku.cz Martin Kocián, který je nyní znovu nezadaný.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.