Martina Pártlová promluvila o svém těle a váze. Teď jsem těžší než partner, je to asi o 7 kilo, přiznala zpěvačka

Zpěvačka Martina Pártlová
Zpěvačka Martina Pártlová
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 9. 2021

Jedna z nejlepších českých zpěvaček a zároveň komička Martina Pártlová (42) umí s nadhledem glosovat svou postavu. Po porodu dcery Stelly přiznala, že by se jednou chtěla dostat do fáze, kdy bude vážit méně než její partner Josef Vařeka (28). "Ještě před příchodem koronaviru jsem měla 58 kilogramů, na tuto váhu se chci dostat. V tu chvíli budeme s Pepčou od sebe na 15 kilogramů, to už bude optimální," prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

"Já rozhodně nepatřím k lidem, kteří nějakým způsobem adorují obezitu, takže nebudu posílat nějaké vzkazy, že být obézní je v pohodě. Kdo se svou postavou je spokojen, ať je rád. Kdo spokojen není, ať s tím něco dělá a změní to," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která v červnu přivedla na svět dceru Stellu. Pyšným otcem je hudebník Josef Vařeka.

Martina Pártlová právě s humorem sobě vlastním glosovala současnou situaci, kdy její přítel, který je vegetariánem, váží více než ona. "Pepča je hubený a já stále ještě nesundala poporodní kila. Zcela vážně jsem tedy těžší než on, nyní je to asi o 7 kilo," uvedla se smíchem pro ŽivotvČesku.cz s tím, že na její postavě se nepodepsalo pouze těhotenství, ale také doba koronavirová.

"Já bych se chtěla dostat na váhu, kterou jsem neměla ani před porodem. Ještě před příchodem koronaviru jsem měla 58 kilogramů, na tuto váhu se chci dostat. V tu chvíli budeme s Pepčou od sebe na 15 kilogramů, to už bude optimální. Co pro to nyní dělám? Nedělám vůbec nic. Korona mě zlenivěla, ale teď už mě to donutí a vidím to na dlouhé procházky s dcerou. S omezováním jídelníčku se trápit nechci, mně chutná, to by mi přišlo škoda," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která také po boku Veroniky Arichtevy (35) a Nikol Leitgeb (34) rozdává humor v komickém triu. Dámy jsou ale hlavně výborné kamarádky, které spolu jezdí rády i na dovolenou.

"Vlastně až teď v Chorvatsku jsem si po dlouhé době dala skleničku alkoholu. Mohu, protože nekojím. Nejdříve jsem neměla mléko, pak jsem dostala covid a musela úplně přestat," popsala současnou situaci Martina Pártlová, která si myslí, že pro vztah není rozhodující, kolik kdo váží. V jejím případě ani není nutné, aby chlap byl jako hora.

"Měla jsme přítele, který měl 134 kilo, vedle něho jsem byla jako muška, to bylo sympatické. Ale mně se líbí různí muži, nezáleží jen na kilech. Je mi jedno, zda má »vanu« na břiše nebo tam má vypracované »kostičky«. Důležité je, aby měl nějaké charisma," dodala pro ŽivotvČesku.cz s upřímností.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.